Dabbe Zehr-i Cin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Dabbe: Zehr-i Cin

Film önceki Dabbe serisini aratmıyor. Sevimsiz ve korkunç sahnelerle dolu film +18 olduğunu baştan belirteyim. Filme başlamadan önce Felak, Nas surelerini okumanızı tavsiye ederim :D

Filmin konusu bu sefer Şeytan'a satılan bebekler ile ilgili. Yalnız bu işte insanların kabahati daha büyük. İzlemenizi öneririm. Şüphesiz Allah her şeyi hakkıyla bilen ve gözetendir. Dini bilgilere sahip olanlar için gerilimin dozu 5 kat daha yüksek olacaktır.

Puanım 8/10

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
kardeşim ben bu tür filmleri asla izlemiyorum.psikolojim bozuluyor. sende biraz psikopatlık var sanırım. bu ne cesaret yiğidim seninle tanışmak istiyorum :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Öncekileri de can sıkıntısından izlemiştim :) Karadedeler, El-Cin, Musallat, Bir cin vakası ve Cin çarpması gibi :) son filmide izlerim gibime geliyor

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
kardeşim ben bu tür filmleri asla izlemiyorum.psikolojim bozuluyor. sende biraz psikopatlık var sanırım. bu ne cesaret yiğidim seninle tanışmak istiyorum :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33