Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Mitsubishi, üretiminden kaldırdığı Space Star isimli MPV modelinin ismini B Segmenti'nde yeni bir modelle devam ettiriyor. Sadece 1.2 lt benzinli motor ve CVT şanzımanla ithal edilen Space Star, küçük motor hacmine rağmen tatminkar hızlanma verileriyle boyundan büyük işlere imza atıyor. 42.320 TL baz fiyatıyla

Gösterişten uzak, sade tasarım. Yan aynaların büyüklüğü bir avantaj ancak ikinci açıları yok. 235 litrelik bagaj hacmi cömert değil. Arka koltuk sırtlıkları asimetrik olarak katlanabiliyor.

1.2 lt'lik benzinli atmosferik motor 80 HP güç üretiyor.

silindir sayısı    3
1193 cm3

güç:
    59 KW @ 6000 RPM
    80 HP @ 6000 RPM
    79 BHP @ 6000 RPM

Tork: 106 Nm @ 4000 RPM

Yakıt sistemi: Multipoint Enjeksiyon

Yakıt: Benzinli

CO2 Emisyonu: 101 g/km

Azami hız: 172 km/h

0-100 hızlanma  12.8 s

yakıt tüketimi

Şehir içi   : 4.9 L/100Km
Şehir dışı : 4.0 L/100Km
Ortalama : 4.4 L/100Km

Lastik boyutu   175 / 55 R 15

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı MitsubishiSigma

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Yunus Ahmet
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Space Runner
  • Model Yılı: 1996
  • Yakıt Tipi: Benzin
Bu yaz Mitsubishi bayiisinde calisicagim ve Bayii bana bu aractan tahsis edecek  :D
1996 Mitsubishi Space Runner 1.8 16V MT

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
LPG taktırmaya gerek bile yok.. 10 numara araç. keşke bagajı biraz daha büyük olsaydı  :düşünüyor:

Çevrimdışı ensari5

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı lidyum

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: erhan koçlar
  • Marka: mitsubishi
  • Model: spaceStar
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhabalar
İstanbul Haramideredeki Mitsubishi bayiinden 2015 model space starımı alalı 2 gün oldu. Araç hakkında 2 gün içinde azda olsa edindiğim tecrübeleri burada sizlerle paylaşmak istiyorum.
Arabadan genel olarak memnun kaldım.

• Hızlanması iyi
  • tam dolu 5 kişi + bagajda 50kg. yük ile dik yokuşlarda dur kalk yaptım hiçbir sorun yaşamadım.
  • motor sesi 120den sonra içeri giriyor
  • start/stop özelliği hoşuma gitti. Araç frenden ayağınızı çekince hemen çalışıyor
  • istanbul beylikdüzünden silivriye ordanda küçükçekmeceye geldim. Yaklaşık 150km yol yaptım. ortalama tüketim 6lt arada motoru denemek için gazı kökledim eco ışığı hemen kırmızıya iniyor :))
  • tam depo doluydu eve geldiğimde çeyrek depo boşalmıştı.
  • Tek kafaya taktığım sorun yol sesi. Sanki cam aralık kalırda aradan kaçan hava ses yapar ya, araç hızı 80 yukarısına çıkınca sürekli öle bir ses geliyor. Araba yeni olduğu için belki ben çok kafaya takmışımdır bilemiyorum beni rahatsız etti.

şimdilik izlenimlerim bu kadar. Bu ses işini 1000km servise bakıma gidince konuşucam belki yalıtım falan yapılıyordur. Daha fazla tecrübelerim olursa buradan yazacağım Bayramda İzmire arabamla gitmeyi düşünüyorum bakalım neler olucak :)))

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Paylaşım için teşekkürler. Aracınız hayırlı olsun. Bence kullandığınız aracı tanıtınız bölümüne fotoğraflarla bir konu açarsanız daha güzel olur. O başlık altında tüm izlenimlerinizi paylaşırsınız. Böylece almayı düşünenler içinde güzel bir kaynak oluşturmuş olursunuz.

Allah kaza bela vermesin.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar
İstanbul Haramideredeki Mitsubishi bayiinden 2015 model space starımı alalı 2 gün oldu. Araç hakkında 2 gün içinde azda olsa edindiğim tecrübeleri burada sizlerle paylaşmak istiyorum.
Arabadan genel olarak memnun kaldım.

• Hızlanması iyi
  • tam dolu 5 kişi + bagajda 50kg. yük ile dik yokuşlarda dur kalk yaptım hiçbir sorun yaşamadım.
  • motor sesi 120den sonra içeri giriyor
  • start/stop özelliği hoşuma gitti. Araç frenden ayağınızı çekince hemen çalışıyor
  • istanbul beylikdüzünden silivriye ordanda küçükçekmeceye geldim. Yaklaşık 150km yol yaptım. ortalama tüketim 6lt arada motoru denemek için gazı kökledim eco ışığı hemen kırmızıya iniyor :))
  • tam depo doluydu eve geldiğimde çeyrek depo boşalmıştı.
  • Tek kafaya taktığım sorun yol sesi. Sanki cam aralık kalırda aradan kaçan hava ses yapar ya, araç hızı 80 yukarısına çıkınca sürekli öle bir ses geliyor. Araba yeni olduğu için belki ben çok kafaya takmışımdır bilemiyorum beni rahatsız etti.

şimdilik izlenimlerim bu kadar. Bu ses işini 1000km servise bakıma gidince konuşucam belki yalıtım falan yapılıyordur. Daha fazla tecrübelerim olursa buradan yazacağım Bayramda İzmire arabamla gitmeyi düşünüyorum bakalım neler olucak :)))

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33