Afyondan merabalar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Can Arıkan
  • Yakıt Tipi: Benzin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
hoşgeldin hemşerim.Afyon neresinden.

Hoşbulduk merkezdeyim.

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
Maşallah derli toplu bir aracın var , kazasız belasız sürüşler dilerim.
E39 M5 ve E36 M3 serilerine mekanik motor sesleri ve saf sürüş hisleri sebebiyle aşığım ama Türkiye'de bu tür araçlara binmek ne kadar çok istesek te risk ancak işte tadımlık 3.20 i gibi sıralı 6 silindirlerin tatlı tınılarıyla tatmin ediyoruz kendimizi. ☺
Bu arada geçen seneye kadar bende yüksek hacim manyaklığı vardı , Hatta Bmw E46 3.30 i illaki kilitli diferansiyel ve manuel vites almak gibi bir fikrim vardı ama temiz 3.30 i bulmak bile meseleyken Manuel aramak samanlıkta iğne aramaya benzedi.
Sonradan Volvo S60R , Audi A6 3.0 gibi araçlara baksam da hayalden ibaret kaldı.

Sağolasın, 6 silindirin tadıda seside bir başka dediğin gibi. Bir tanıdığımda var 3.30Cİ mükemmel bir araç fakat dediğin gibi temiz bulmak imkansız, gerçi bmw alıyorsan kaportaya bakmayacaksın motor-km ve şanzımanına baktıracaksın sadece sıkıntısız mı alacaksın. Boya- değişen aramak bu tür araçlarda mantıklı değil.   Çek bi  e36 3.20 yetmezse performans 7-8bin kat 3.30a swapla aracı..

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
hoşgeldin, benim konuyada bi yorum yazarmısın rica etsem. bende BMW düşünüyorum. hangisi alınır? hangisine binilir. Aile arabası olacak. maksimum 32.000 liraya kadar

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
hoşgeldin, benim konuyada bi yorum yazarmısın rica etsem. bende BMW düşünüyorum. hangisi alınır? hangisine binilir. Aile arabası olacak. maksimum 32.000 liraya kadar

hoşbulduk tesekkürler, öncelikle şunu söyliym, cepte 32bin var ise alacağın araç düşük modelde olur. 1999+ üstü bmw alamazsın. Alacağın bmw kimden alırsan al eş dost bile olsa 3gün sonra arıza cıkarıp cıkarmayacağını bilemezsin ben alalı 3.5 ay olacak toplam 4bin tl yedi gerçi şuan 1tl masrafı kalmadı ama yedi yani..   Tavsiye edebileceğim araçlar;
Bmw ise E36 kasa alırsan apaçilerden yada yanlamıs genclerden bulursunuz, pek tavsiye etmem.
E46 araçlar 1999+ 32bin tlye full boyalı + yüksek km bulunur. Düşük km imkansız.  Bu sebeple 32ye bmw önermem sonuçta aile geçindiriyorsunuz, cok yorar sizi. Bekar olsaydınız güzel bir E36 1995-1998 bulurdum size internetten, benzinli tüp takılmamıs manuel düşük kmde..  3.20 vs..
Genelde bmwlerde ara kasa tutulmaz 3.16-3.18-3.23.-3.25 bunlar tutulmaz.
3.20-.3.30-3.28 en cok bunlar tutuluyor.   1 kasası 40+ düzgünleri..   
32bin tl ye 2009-2010 model 308 alabilirsiniz benzinli +tüplü. Parçası cok ucuz yakıtı cok düşük, 2.el cok kuvvetli  +hb araba..    yada megane 2 sedan aynı şekilde pejo gibi..
Yok bmw olsun derseniz yine araştırırım sizin için :)

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
Neyse susuyorum :D

Mesaj yerine iletildi  :utanmak:  :P  :cicek:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Price yeni gördüm mesajını :D ben komple motor olarak söylüyorum. Yoksa stroker yapmak mümkün tabii ki :D Ben meseela 1.6 MZR motoru 2.0 SR20DET ile değiştirmekten bahsediyorum.

ince fantaziler. :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Aynen abi :D En incelerinden. Ama Türkiye'de bu işler gerçekten o kadar zor ki. İnsanlar uğraşmaktan bıkıyorlar. Yarım kalan onca proje var.

Detaylı garajlar olmalı. Olanlarda çok uçuk rakamlara çalışıyor. Mesela Amerikan malı arabalara bakan yerlerin sayısı az. Olanlar uçuyor.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33