Herkese Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı disconnect80

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Aydın Aksoy
  • Marka: Honda
  • Model: Jazz
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Selam arkadaşlar ben Aydın Aksoy. Forumu search yaparken buldum. Hemen üye oldum ve forum da yaptığım gezintiden büyük keyif aldım. Tamir işlerine merakım çok fazla. Kendim bir şeyleri yapmayı ve uğraşmayı çok seviyorum. Honda Jazz marka bir aracım var. Ufak tefek sorunları oluyor ve bunları kendim hallediyorum. Burada başka arkadaşlarımın da problemlerine yapabileceğim yardımlar olursa hemen elimden geleni yaparım. Herkese tekrar merhaba  :kucakla:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aileye hoşgeldin Aydın. :) Bir arkadaş adı lazım değil emniyet kemeri arızalı da bakar mısın :D

Gülelim istedim tabi bu işin esprisi, Allah kaza bela vermesin. ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Selam arkadaşlar ben Aydın Aksoy. Forumu search yaparken buldum. Hemen üye oldum ve forum da yaptığım gezintiden büyük keyif aldım. Tamir işlerine merakım çok fazla. Kendim bir şeyleri yapmayı ve uğraşmayı çok seviyorum. Honda Jazz marka bir aracım var. Ufak tefek sorunları oluyor ve bunları kendim hallediyorum. Burada başka arkadaşlarımın da problemlerine yapabileceğim yardımlar olursa hemen elimden geleni yaparım. Herkese tekrar merhaba  :kucakla:

Çevrimdışı disconnect80

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Espri severim Admin :) gülmek insanları pozitif etkiler hayata güzel bakmayı sağlar :) Gülmeye her zaman varım :) Bu arada logonda adalet terazisi var merak ettim hukukçumuyuz :) ben hukuk bürosunda çalışıyorum da :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hukukçu değilim ama, huzurun temelinin adalet olduğunu iyi idrak etmiş insanlardan sadece biriyim. Vakti zamanında bundan yıllar önce üniversite sınavları döneminde hukukçu olmayı, savcı veya hakim olmayı çok istedim. Bölüm puanları malum tabi nasip olmadı. Hukuka imrenmeme sebep olanlar ise, en sevdiğim arkadaşımın ablası ve ağabeyiydi. Her ikisi de savcıydı. Nitekim o arkadaşım da şimdi Tunceli'de avukatlık yapıyor. Ve tabi bu tip mecralar dada adil olmak çok önemli. Artık ne kadar mümkün ise. Bu arada bu soruyu ilk sen sordun, teşekkür ederim.

Espri severim Admin :) gülmek insanları pozitif etkiler hayata güzel bakmayı sağlar :) Gülmeye her zaman varım :) Bu arada logonda adalet terazisi var merak ettim hukukçumuyuz :) ben hukuk bürosunda çalışıyorum da :)

Çevrimdışı disconnect80

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
 :D terazi gördüm mü dayanamıom napiim :) bende 99 dan beri takip elemanlığı yapıyorum hukuk bürosunda. Adaletli olmak her alanda her an uyulması gereken temel konulardan tabi ki. Umarım herkes adaletin sadece hakim in salladığı tokmağın ucunda olduğunu bırakıp manevi olarak da herkesin uyması gerektiğini anlarlar. Neyse güzel bir tanışma oldu bundan sonra buralardayım. Görüşmek üzere k.i.b.  ;)

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hoşgeldiniz

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:D terazi gördüm mü dayanamıom napiim :) bende 99 dan beri takip elemanlığı yapıyorum hukuk bürosunda. Adaletli olmak her alanda her an uyulması gereken temel konulardan tabi ki. Umarım herkes adaletin sadece hakim in salladığı tokmağın ucunda olduğunu bırakıp manevi olarak da herkesin uyması gerektiğini anlarlar. Neyse güzel bir tanışma oldu bundan sonra buralardayım. Görüşmek üzere k.i.b.  ;)

haklısın;

Keyifli forumlar dilerim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33