İstanbul'dan selamlar...

MSI · 22 · 3658

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MSI

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: MSI
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Era 1.5 CRDI Mode
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Sen buraya küstahlık yapmaya mı geldin ?

Bilmemesi , öğrenmemesi anlamına gelmez.
Otomobil tutkunu bir insan hiçbir zaman ne alacağından tam emin olamaz.
Keyifli forumlar

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Lan gerizekali bak bakalim kim kustahlik yapmış .

by MSI
Doğru konuş ***Yasak kelime*** herif karşında arkadaşın mı var.

Sen kimsin de bana küstah diyorsun. Ne ***Yasak kelime*** yemeye giriyorsun konuya .

Çevrimdışı Kamikaze

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Doğukan
  • Marka: Peugeot
  • Model: 607
  • Model Yılı: 2009
Orada arkadaşım esprili bir yorum yazmaya çalışmış , kendince araştırma yapıp gömmeye çalışmışsın.
Asıl sen kimsin ?

Çevrimdışı MSI

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: MSI
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Era 1.5 CRDI Mode
  • Model Yılı: 2012
Orada arkadaşım esprili bir yorum yazmaya çalışmış , kendince araştırma yapıp gömmeye çalışmışsın.
Asıl sen kimsin ?

Kendince espri yapmış ama olmamış tıpkı senin Era hakkında kendince yaptığın yanlışlar dolu sacmasapanlik abidesi sözüm ona ''incelemen'' gibi

1200 kg olan arabaya 900 kg yazmak senin espri anlayışına mi giriyor
Neyse konuyu uzatmayacam bu da son mesajim.
Kim olduğumu sormussun soylerim de neyse forum kurallari malum.

by MSI

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Bu konuyu uzatmayalım.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Gençler, yazdığınız mesajları yeni okudum. Sizin gibi efendi gençlere hiç yakışmayan ve gereksiz münakaşalara girmişsiniz.

Forumotomobil'de üyeler bilgi edinmek veya bilgilerini paylaşmak için burada bulunuyor. Öncelikle birbirinize kırıcı sözler söylediğiniz için birbirinizden özür dilemenizi rica ediyorum.

Herkes doğuştan bilgilerle yaşamına başlamıyor, bir şeyi bilmemek yada yanlış bilmek ayıp değil ve hakareti gerektirmez. Burada önemli olan otomobiller değil. Bunu daha öncede defalarca söyledik. O yüzden bir marka yada bir modelin FAN CLUB'ı değil! Önce insan! Önce insan olmak! Araba dediğiniz şeyin kilosu kaç para? Ama insanlığa paha biçebilir misiniz?

Konu ne olursa olsun, hiçbir zaman birbirinizi kırmaya üzmeye değmez. Gençliğin verdiği heyecan olarak nitelendiriyorum. Konunun tatlıya bağlanması için takipteyim.

Bir daha yaparsanız klavyenize biber sürerim ;)

İyi forumlar.

Çevrimdışı BmwBirHayattır

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Gençler, yazdığınız mesajları yeni okudum. Sizin gibi efendi gençlere hiç yakışmayan ve gereksiz münakaşalara girmişsiniz.

Forumotomobil'de üyeler bilgi edinmek veya bilgilerini paylaşmak için burada bulunuyor. Öncelikle birbirinize kırıcı sözler söylediğiniz için birbirinizden özür dilemenizi rica ediyorum.

Herkes doğuştan bilgilerle yaşamına başlamıyor, bir şeyi bilmemek yada yanlış bilmek ayıp değil ve hakareti gerektirmez. Burada önemli olan otomobiller değil. Bunu daha öncede defalarca söyledik. O yüzden bir marka yada bir modelin FAN CLUB'ı değil! Önce insan! Önce insan olmak! Araba dediğiniz şeyin kilosu kaç para? Ama insanlığa paha biçebilir misiniz?

Konu ne olursa olsun, hiçbir zaman birbirinizi kırmaya üzmeye değmez. Gençliğin verdiği heyecan olarak nitelendiriyorum. Konunun tatlıya bağlanması için takipteyim.

İyi forumlar.
Yaptığım yorumdan dolayı galiba baya bir sorun çıkmış ama yanlış anlaşılmışım. Maksat sadece takılmaktı yanlış veya doğru ben bildiğimi ve fikrimi söyledim. Bu tepkiye gerek yoktu. Hakaret etmedim. Şahsıma edenlere o zaman da cevap vermedim yine vermem. İyi forumlar:)

SMSNG GALAXY NOTE 5 CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANARAK GÖNDERİLDİ.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Teşekkürler.

İyi forumlar.
Yaptığım yorumdan dolayı galiba baya bir sorun çıkmış ama yanlış anlaşılmışım. Maksat sadece takılmaktı yanlış veya doğru ben bildiğimi ve fikrimi söyledim. Bu tepkiye gerek yoktu. Hakaret etmedim. Şahsıma edenlere o zaman da cevap vermedim yine vermem. İyi forumlar:)

SMSNG GALAXY NOTE 5 CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANARAK GÖNDERİLDİ.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33