GönderenKonu: Merhaba  (Okunma sayısı 636 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıdeepforest

• Yeni Üye
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: mert karaman
    • Doğum Yılınız: 1989
    • Marka: toyota
    • Model: corolla
    • Model Yılı: 2015
    • Yakıt Tipi: Motorin
    Merhaba
    « : 31 Temmuz 2017, 14:05:23 »
    Merhaba forumotomobil ailesi. Ben İstanbul başakşehir'de oturmaktayım. Araba merakım yüzünden eşimle çok defa tartışmışızdır. :) Hemen hemen her yıl araç değiştiriyorum meraktan kaynaklı olarak. Foruma yaptığım işten dolayı katıldım ve kiralık araba işi yapanların sorunları ile ilgili bir bölüm açılmasını istiyorum. Benim websitem Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap . Bu işte bir sürü sıkıntı var ve paylaşmak çözüm bulmak gerek. Şimdiden iyi forumlar...

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1144 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: Merhaba
    « Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2017, 14:11:51 »
    Aileye hoşgeldin. Kiralık araç sorunları ile ilgili bölüm açalım. Bizde bu yaz baya sıkıntı yaşadık. Jetoto.com'da bayramda araç kalmadığı için başka firmadan sipariş verdim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Merhaba forumotomobil ailesi. Ben İstanbul başakşehir'de oturmaktayım. Araba merakım yüzünden eşimle çok defa tartışmışızdır. :) Hemen hemen her yıl araç değiştiriyorum meraktan kaynaklı olarak. Foruma yaptığım işten dolayı katıldım ve kiralık araba işi yapanların sorunları ile ilgili bir bölüm açılmasını istiyorum. Benim websitem Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap . Bu işte bir sürü sıkıntı var ve paylaşmak çözüm bulmak gerek. Şimdiden iyi forumlar...
    Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr