K Belgesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Oldukça profesyonel görünüyor :) ben olsam bu araç için K belgesi isterdim  :fildir:

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı BoIuBeyi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Metin GÜMÜŞ
  • Marka: İveco
  • Model: 85-12
  • Model Yılı: 1997
  • Yakıt Tipi: Motorin

Hocam bakın bu da profesyonel bişey gibi. Tren raylarında hareket edebilmesi için yapılmış özel amaçlı bir araç. Bundan da belge isteyemezsiniz. Bizzat yol kenarı denetim istasyonu müdürü anlattı şimdi anlatacağım olayı. Bu aracı çekmişler istasyona ve belgelerine bakmışlar. Ruhsatta yük nakli yazıyor diye ve k belgesi veya başka bir belgeden dolayı ceza kesmek istemişler fakat müdür bakmış araç yük nakli için uygun değil, haliyle herhangi bir ceza kestirmemiş. Bu aracın durumu da aynı.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Anlıyorum tabi ama ben espri mahiyetinde yazdım ;) Yoksa K belgesi istenmeyecek olması iyi :)

Hocam bakın bu da profesyonel bişey gibi. Tren raylarında hareket edebilmesi için yapılmış özel amaçlı bir araç. Bundan da belge isteyemezsiniz. Bizzat yol kenarı denetim istasyonu müdürü anlattı şimdi anlatacağım olayı. Bu aracı çekmişler istasyona ve belgelerine bakmışlar. Ruhsatta yük nakli yazıyor diye ve k belgesi veya başka bir belgeden dolayı ceza kesmek istemişler fakat müdür bakmış araç yük nakli için uygun değil, haliyle herhangi bir ceza kestirmemiş. Bu aracın durumu da aynı.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33