Far kolundan duman çıktı! ( ÇÖZÜLDÜ-SOLVED )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
  • Marka: Renault
  • Model: Clio 4
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
bugun konyaya gelirken 185. km de radar var diye karşıdan gelen araçlar sellektör yapıolardı.. bende onlara teşekkür babında sellektör yaptım bir kaç km sonra koldan dumanlar yükseldi.bende hemen panik..yanımda hatun var...kontağı kapadım. kolda yağ deişim kartı vardı üstü sararmış ele alında hemen ordan koptu...sonrada bidaha duman flan çıkmadı....

çok korkuyorum yarın hemen servise gidicem..sizce bi sıkntı olurmu? aksi halde araçta uyucam bu gece
Önemli olan hangi arabaya sahip olduğun değil, önemli olan onu nasıl kullandığındır.

Çevrimdışı falcon

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +24/-0
  • Forum Hyundai
  • Marka: Chevy
  • Model: Lacetti 1.6 WTCC
  • Model Yılı: 2011
Geçmiş olsun  Ne var tahmin edemem ama yarın göster  Kısa devre yapmış bir kablo olabilir   Farlar sonradan yaktığında yandı mı Denedin mi Denemediysen şimdi hiç uğraşma  sonucu da bizimle paylaşırsan memnun oluruz Antifrizide ölçtür bari bu arada
Cümleler doğrudur sen doğru isen,
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.
                                                  Yunus Emre

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
farlar yandı ancak uzun yandımı bilmiyorum...araştırdım bi çok kişide olmuş uzunları yakınca...yarın öğrencem artık
Önemli olan hangi arabaya sahip olduğun değil, önemli olan onu nasıl kullandığındır.

Çevrimdışı ilhan T.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +26/-8
  • Ad Soyad: İLHAN TAŞKO
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
böyle bir şeyi ilk defa senden duyuyorum kardeşim ve nedenini çok merak ediyorum büyük geçmiş olsun kendin hiç elleme servis baksın belki ciddi bişey olabilir

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
saol dostum ya...sabah erkenden gidicem işte...internette baktım röle falan bişeyler diyorlar ama...bilmiyorum artık...ya sıcaktan kağıt tutuştu yada başka bişey..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
oncelikle uyarayim.elektriksel degil, sigara-sal problem olma ihtimal dahilinde. ikincisi duman kokusu nasildi?eger kablo yanigi kokusu ise sunlari yap . sigorta panelini ac. oradaki sigortalari tek tek goz ile kontrol et. hangi sigortanin attigini bul. daha sonra devre semasina bak ve hangi bolgeye bagli oldugunu ogren. insallah onemli degildir diyecegim ama elektrik isi kesinlikle sakaya gelmez. vakit kaybetme ustaya goster.bu tur yanginli  elektrik arizalarinda aku kutup basini sokmek icin alet bulundur.

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
sigara içmiyıorum abi ben arabada...sigorta ile ilgili birşeyde değil çünkü herşey çok şükür sağlam çalılıyor...dediğim gibi kağıdı aldıktan sonra duman kesildi...kağıdın üzeri sararmıştı...koku flanda yoktu..herşey sellektörden sonra oldu...yarın gidicem hemen...gece sıkntı olmaz dimi....8 saattir bişey olmadı çok şükür

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
aku kutup basini cikar diyecegim ama bu seferde imobilizer sorunuyla karsilasabilirsin. uzun sure enerji kesilirse aracta baska problemlerde olabilir. Allah'a emanet et ve arabani acikta bir yere birak.Allah korusun en kotu ihtimalde insanlara zarar vermesin.Tedbirini al kardesim.Ne kadar daraldigini hissediyorum. Insallah sabah sag saglim getz'i kontrol ettirirsin.Dusunme diyecegim ama zor. Hala Ankara'daysan ticari taksi soforleri icin nobetci tamirciler oluyor.Bir duraga git ve adres al.

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
konyaya geldim abi...1 saat sonra yetkili serviste iyi bir elektrikçi var ona gidicem...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Umarım önemli bir sorun çıkmaz. İhmal etme Armağan. Bir an önce baktır, sende bizde rahatlayalım ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
konyaya geldim abi...1 saat sonra yetkili serviste iyi bir elektrikçi var ona gidicem...

Çevrimdışı Umur Akkurt

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +33/-8
  • Forum Hyundai
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
Geçmiş olsun abi git baktır için rahat etsin

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS

sorun bu parçanın yanmış olmasıymış. Far kolu komple değişti. fiyat 90 tl..işçilik almadılar.üstelik haziranda muayene için bedava check-up, işçiliksiz davlumbaz, işçiliksiz teyp-hoparlör kontrolu yapılacak..artık rahat uyuyabileceğim :) yardımı olan destekte buılunan herkese teşekkürler...

Çevrimdışı devrim

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Devrim Caglayan
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
Geçmiş olsun hocam, umarım birdaha problem yaşamazsınız  :)
Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
inşallah kardeşim....allahtan tek değildim..yanımda sözlüm vardıda o sakinleştirdi :D ben yanıyoz dedim o kenara çek dedi :D

Çevrimdışı devrim

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Devrim Caglayan
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
inşallah kardeşim....allahtan tek değildim..yanımda sözlüm vardıda o sakinleştirdi :D ben yanıyoz dedim o kenara çek dedi :D
Birde bayanlar panik olur erkekler soğukkanlı olur derler  :D
Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33