içeri ses alma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet turan
  • Marka: ford
  • Model: ka
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaslar yazlık lastiğe geçtiğimden  beri araç içine acayip ses almakta ayrıca araç sola cekiyor lastiği takan arkadaş balans yaptığını söyledi ama kışlık böyle yapmiyodu ayrıca sol önden ses  daha bi yoğun gelmekte lastiği değiştirme gerekiyor ne yapmam lazim

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaslar yazlık lastiğe geçtiğimden  beri araç içine acayip ses almakta ayrıca araç sola cekiyor lastiği takan arkadaş balans yaptığını söyledi ama kışlık böyle yapmiyodu ayrıca sol önden ses  daha bi yoğun gelmekte lastiği değiştirme gerekiyor ne yapmam lazim
Rot ayarı yapıldı mı ? Benim arabada sağa çekiyordu. Servis baktı on takım sıkıntısız çıktı lastikte tel kırığı varmış. Arkaya te kere aldım sağa çekme kesildi. Bide düzensiz aşınma oluyor mu ona bakın derim.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Lastik degisten sonra rot balans yaptirmaniz gerekir. Sorun varsa orda cikar zaten.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
rot ve balans ayarı yapılmalı. birde lastikler yeni mi eski mi? şunun için önemli ; eğer lastikler dengesiz aşındıysa, biri farklı diğeri farklıysa yine böyle saçmalıklar yapar

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet turan
  • Marka: ford
  • Model: ka
  • Model Yılı: 1998
Açıkçası aracı servise bıraktım kışlık larda sıkıntı yoktu yazliklara gecince ses ve çekme başladı burda böyle bakim sıkıntı ankaraya gelince tekrar baktiracagim işler yogun tekrarda gidemedim ayrıca bugün durduk yere kontağı açtım dört cam kendi kendine açıldı kapandı sorun tekrarlamak ama baya tırtıl sizce sıkıntı olurmu yarın ankara için yola cikacagimda

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33