2005 Admire dizel yardım edebilecek varmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kontrol edilecekleri yazmış arkadaşlarımızda, bunları göz önüne alarak motor ustasına durumu tekrardan izah et bakalım. Nasıl sonuç alacaksın. İnşallah en hesaplı biçimde kurtulursun.

Çevrimdışı ssutludere55

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: süleyman sütlüdere
  • Marka: admıra
  • Model: 2004
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Motorin
   kardeş iyi günler aynı arızadan benim araçta da vardı benim araç ta 2004 model 3 silindirli aynı araçsa bu araçların hastalığı bu çözüm şu depo yarıya geldimi içine depoya enjektör temizliyeci dök petrollerede ve depo bitene kadar bin korkma stop ettimi  bas marsa tekrar çalıştır ondan sonra devam et ondan sonra depoyu doldur eğer düzelmezse göstergen seni yanıltıyor yani yüksek gösteriyor ondan sonra hava yapıyor  iyice mazot bittiği zaman dep şamandrasını söün bakın içinde mazot çok az şamandrayı ayarlayın eğer elinden gelirse kendin yapabilirsin ben 2 ay uğraştım kendim yaptım kolay gelsin gene olmazsa pompacıya götür arızaları sildir onlar bilgisayara takıp siliyorlar kolay gelsin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
   kardeş iyi günler aynı arızadan benim araçta da vardı benim araç ta 2004 model 3 silindirli aynı araçsa bu araçların hastalığı bu çözüm şu depo yarıya geldimi içine depoya enjektör temizliyeci dök petrollerede ve depo bitene kadar bin korkma stop ettimi  bas marsa tekrar çalıştır ondan sonra devam et ondan sonra depoyu doldur eğer düzelmezse göstergen seni yanıltıyor yani yüksek gösteriyor ondan sonra hava yapıyor  iyice mazot bittiği zaman dep şamandrasını söün bakın içinde mazot çok az şamandrayı ayarlayın eğer elinden gelirse kendin yapabilirsin ben 2 ay uğraştım kendim yaptım kolay gelsin gene olmazsa pompacıya götür arızaları sildir onlar bilgisayara takıp siliyorlar kolay gelsin

Yardım için teşekkürler Süleyman +1

Çevrimdışı Burakc455

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Süleyman abi şamandıra ayarı koltuğun altındaki deponun içinden mi ayrlanıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Burakc455

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Birde her seferinde mi atacaz enjöktör temizleyiciyi abi lütfen yardımcı olurmusun çok anlamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33