Aracım Bir Miktar Antifiriz Boşalttı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kamikaze

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Doğukan
  • Marka: Peugeot
  • Model: 607
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bakın konunun neresinden aldınız bilmiyorum ancak biz o yakar bu yakmaz geyiğinde değiliz.hüseyinle aramızda olan bir espri. Ki diger araçların da yağ  eksiltiğini zaten söyledim.bilgi olmadan itiraz olmaz azbiraz araştırın nette gezinin opeli olanı sizin çevrenizle sınırlı değil net ortamı derya deniz.biraz gezin nette ne demek. İstediğimi anlıcaksınız.ha birde girin bakalım o bmw forumlarına neler neler yaşandığını göreceksiniz.siz istisna olabilirsiniz. Ama bu böyle.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her aracın kitapçığında yazar bunu söyledim sanırım.ama eksiltme oranı opelde yüksektir dedim.sanırım konuyu bi baştan tekrar okumanızı tavsiye edicem size
Bakın hocam Opel konusunda bilgim burda herkesten daha fazladır ben bilmeden yorum yapmam.

Açıklamayı etkili bir şekilde yaptığımı söylüyorum size, sorunların altında yatan temel gerçeklerde basitçe yazılmış durumda , internet derya deniz evet ama bir o kadar boş amaçsız yorumlar var.
Teknik ve mekanik anlamda insanların bildikleri çok sınırlı , genel anlamda hepsi usta mağduru.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33