Trafik Sigortasını İhmal Etmeyelim !!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Kuzen trafik sigortasını unutmuş olmalıki sigorta geçmiş öyle pekte arabaya binen biri değildir 2 günde bi kere bi biner bi binmez normal hızda seyir halindeyken önüne bi saryoş vatandaş atlıyo çarpmamak için freni dipliyo arkadan gelen BMW arka tampondan çarpıyo şükürler olsunki yaralanma felan yok yaralanma kazadan sonra sarhoş arkadaşta oluyor 2 posta dayak yemiş bi arkadan çarpandan birde çarpılandan :D sağolsun halkımız araya girmiş hallolmuş olay. Sigorta olmadığından aracı bağlamışlar tampon kaporta felan 400 lira para tuttu çekici ve garaj parası 160 lira tuttu uzun lafın kısası bana bişey olmaz diyip ihmal etmeyelim!!! Bu arada Ladalarda bayağı sağlam araçlarmış  :tamam:

2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
kardeşim tekrar geçmiş olsun. dün telefonda görüştüğümüz gibi en ufak bir unutkanlık yada dikkatsizliğin nelere malolacağı belli olmuyor işte. Bu kaza sigorta varken olmaz, sigorta bitince denk gelir. Park cezası, hasar falan derken bi dünya masraf. Allah esirgesin. Daha ağırlarından korusun. Bu kazayıda kefaret saysın.

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Kuzen trafik sigortasını unutmuş olmalıki sigorta geçmiş öyle pekte arabaya binen biri değildir 2 günde bi kere bi biner bi binmez normal hızda seyir halindeyken önüne bi saryoş vatandaş atlıyo çarpmamak için freni dipliyo arkadan gelen BMW arka tampondan çarpıyo şükürler olsunki yaralanma felan yok yaralanma kazadan sonra sarhoş arkadaşta oluyor 2 posta dayak yemiş bi arkadan çarpandan birde çarpılandan :D sağolsun halkımız araya girmiş hallolmuş olay. Sigorta olmadığından aracı bağlamışlar tampon kaporta felan 400 lira para tuttu çekici ve garaj parası 160 lira tuttu uzun lafın kısası bana bişey olmaz diyip ihmal etmeyelim!!! Bu arada Ladalarda bayağı sağlam araçlarmış  :tamam:

geçmiş olsun...tanıtım aracının birisi burda sanırım  :islik: :islik: :islik:

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin

geçmiş olsun...tanıtım aracının birisi burda sanırım  :islik: :islik: :islik:
:D şişş çaktırma
2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aha! çaktırdın bile :D valla biz bekliyoruz. Artık ağanın eli tutulmazmış :)

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
valla ben beklerim hiç bi yerde yok tanıtım lada ile bizde olsun bizde görelim ne değildir diye  ;) :D :D

Çevrimdışı DavutBilgili

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • www.forumotomobil.com
  • Ad Soyad: Davut Bilgili
  • Marka: Volvo
  • Model: S60
  • Model Yılı: 2013
yahu gençlik işte. geçmiş olsun. sigortacınıza talimat verin gençler. ben öyle yapıyorum. talimat verdim, sigorta günü gününe yapılır, poliçe kapıma kadar getirilir. 20 lirada bahşiş veririm getiren delikanlıya.
VOLVO S60 DII POWERSHIFT

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33