tramer sorgu ile ilgili

savo · 6 · 4669

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı savo

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: serkan serkan
  • Marka: renault
  • Model: 2000
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar.Geçen sene 1 kaza yaptım.yüzde yüz kusurlu çıktım.işlerimin yoğunluğundan itiraz edemedim.Kendi şeridinden gitmesi gereken araç benim şeridimden gittiği için çarpışma oldu.Neyse kusurlu çıktığım için cebimden kendi aracımın hasar tutarını ödeyip yaptırdım, karşı tarafınkini sişgortam ödedi.Acaba hasar tutarını kendi cebinden yaptırsan bile tramerde neden çıkıyor kaza hasar kaydı, bunu sildirmek mümkünmü?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar.Geçen sene 1 kaza yaptım.yüzde yüz kusurlu çıktım.işlerimin yoğunluğundan itiraz edemedim.Kendi şeridinden gitmesi gereken araç benim şeridimden gittiği için çarpışma oldu.Neyse kusurlu çıktığım için cebimden kendi aracımın hasar tutarını ödeyip yaptırdım, karşı tarafınkini sişgortam ödedi.Acaba hasar tutarını kendi cebinden yaptırsan bile tramerde neden çıkıyor kaza hasar kaydı, bunu sildirmek mümkünmü?
Kusur sizde olduğu için hasar kaydı işlenmiş

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı savo

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
cepten yaptırdıgım için hasar kaydının çıkmayacağını sanıyordum

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
cepten yaptırdıgım için hasar kaydının çıkmayacağını sanıyordum
karşı tarafın hasarını sizin sigortanız karşıladığı için hasar kaydı işlenir. 1 yıl olduysa bunu sildirmeniz zor. olduki mahkemeye verdiniz yıllar sonra kazandınız haklı çıktınız tek değişen kayıtlardaki hasar tutarı olur. sonuç olarak mebla olmasada bir kaza kaydınız olacaktır.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
bu sistemde acayip sıkıntı var. diğer aracın tutarını senden karşıladığı için (yani sigortandan) sanki hasar sende gibi cıkıyor. ben eski aracımla bi araca vurdum. kusur bende idi. gittim kendi arabamı mantiken yaptırdım verdim parasını karşı tarafın 2000 tl masrafı olmuş ki şişirme. kendi aracımı sorgulayınca bende de çıkıyordu. o işi bi türlü anlamadım. ayırıca gene benim araca adam vurdu geldi 300 tl masrafı oldu adamın sigortadan yapıldı. bende 300 yanında 1500 daha yazıyor oda nerden çıktı onuda anlamadım.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı savo

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
millet kaza kaydı çıkmaması için cepten hasarı yaptırıyor.sigortalar bu şekilde kayıt açtığında o zaman cepten hasarı ödemenin hiçbir manası yok.sigortaların yaptığıda iş mi?üstüne üstelik hem cepten yaptıracaksın hemde bbir dahaki seneye sigorta tutarın fazla çıkacak.o zaman kusurlu olan cepten yaptırıyorsa sigortanın bunu dikkate alıp zorunlu sigortanın ücretini yükseltmemesi lazım degilmi?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33