Yotube otomobil fenomenleri ne kadar otomobilden anlıyor?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekspertisego

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Arda Aslan
  • Marka: Mercedes
  • Model: viano
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Motorin
Gün geçtikçe otomobil konusunda  bilir kişi gibi hareket eden insanlar türedi. Özellikle yotube'da kanal açarak bir kaç arabayı test ediyorum diye videolar yüklüyorlar sonrasında da ciddi takipçi kazanıyorlar. Buraya kadar güzel ama otomobil test edenler gerçekten işin hakkını verebiliyor mu? ne kadar otomobilden anlıyor? filim burada kopuyor. yerden yere vurdukları hiç bir marka model yok. hepsi iyi neden acaba? ne kronik arızalar nede performans sorunları hiç birşeye değinmeden hepsi güzel demenin anlamı ne? aslında bu soruların cevabını sizde biliyorsunuz. Kanal sahipleri para kazanmak için markalarla anlaşıp tanıtım yapıyor diyorsunuz... bende böyle düşünmekteyim. Mesela Halit Bolkan gibi otomobilin üstadı denebilecek kişiler neden kanal açmaz? insanları gerçek bilgi ile neden bilgilendirmez? piyasa bir kaç genç ve birkaç jargon bilene mi kaldı? otomobilin abisi, amcası, teyzesi mi olur? bir iki videoda bulduğum halit bolkan röportajını sizinle paylaşmak isterim değindiğim bu konulardaki yorumunu izleyin lütfen. Halit Bolkan Röpotajı​​​​​​​ izleyin lütfen Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=a10625836271b75f0905aa7e7ce179b5"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=a10625836271b75f0905aa7e7ce179b5"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Halit Bolkan insanları cahil olarak nitelendirmemiş ama ham meyve demiş. Netekim borozanlığını yaptığı kanalın dürüst yayıncılık ilkeleri namına çizgi dışında seyrettiğini düşünecek olursak, youtuber'ları eleştirebilecek son kişi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Önce zatıalileri dürüst ve ilkeli yayıncılık yapsınlar. Sonra başkalarını eleştirsinler. Sipikerde az değil... Şimdi bu videoyu izleyenler sanacak ki oooo bak, gittim X marka aracı aldım, youtuber iyi demişti, demekki aldığım arabanında kusurları var, tüh tüh, vah vah mı diyecek?

Arkadaşım! Adı üstünde yorum! Ve yorumcular kendi fikirlerine ve gördüklerine göre yorum yaparlar. Bir doktor göz rengine bakıp kalp krizi geçirme riskinin ne olduğunu tahminen söyleyebilir. Fakat bir aşık göz rengine bakıp, kainat için şiirler yazabilir.

TV, radyo, gazete... hepsi zapturapt altında zaten. Bırakın da insanlar internette özgür olsun. Halit Bolkan kendi kitlesine seslenmiş. Youtuber'ları ilgilendirmiyor. Gitsin kendi işine baksın. Çalıştığı mekanların haberlerini, yayın politikaları da kendi bahsettiği ve eleştirdiği "Ben maaşlı elemanım" sözünün kıvrılıp kendine değdiğinin  farkında değil!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33