GönderenKonu: Uzun bir aradan sonra..  (Okunma sayısı 4309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıseyiddelice

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 88 defa
  • Puan +70/-0
    • Ad Soyad: Seyid Ömer Delice
    • Doğum Yılınız: 1994
    • Marka: Mazda
    • Model: Miata
    • Model Yılı: 1991
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: Uzun bir aradan sonra..
    « Yanıtla #10 : 08 Eylül 2015, 14:28:48 »
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Yetkili servis lazim oldugu icin buraya actim :) kusura bakmayın

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Sıkıntı değil ama forumda arama yaparken uzun bir aradan sonra diye servis arayan pek olmaz :D :D takılıyorum alınma ama ilgili bölüme konu açarsan daha sağlıklı bilgi alışverişi olur seyid ;)
    Sorun yok abi :) nereye acayim bilemedim tapatalk degismis kullanamiyorum da pc den de giremiyorum sifre kabul etmiyor bi ozelden ulasabilirsen cok iyi olur

Sorma Tapatalk sık sık güncelleme yapıyor ve maalesef menü düzenide sık sık değişiyor sende haklısın :) :) web den giriş yapmadan önce şifremi unuttum bölümüne tıklarsan şifreni sıfırlayabilirsin ;) kolay bir işlem
    Olmadi iste abi :) en iyisi yeni bir uyelik acayim

Fast, Reliable, Cheap - Pick Two

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1144 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: Uzun bir aradan sonra..
    « Yanıtla #11 : 08 Eylül 2015, 14:30:48 »
    Yetkili servis lazim oldugu icin buraya actim :) kusura bakmayın

Sıkıntı değil ama forumda arama yaparken uzun bir aradan sonra diye servis arayan pek olmaz :D :D takılıyorum alınma ama ilgili bölüme konu açarsan daha sağlıklı bilgi alışverişi olur seyid ;)
    Sorun yok abi :) nereye acayim bilemedim tapatalk degismis kullanamiyorum da pc den de giremiyorum sifre kabul etmiyor bi ozelden ulasabilirsen cok iyi olur

Sorma Tapatalk sık sık güncelleme yapıyor ve maalesef menü düzenide sık sık değişiyor sende haklısın :) :) web den giriş yapmadan önce şifremi unuttum bölümüne tıklarsan şifreni sıfırlayabilirsin ;) kolay bir işlem
    Olmadi iste abi :) en iyisi yeni bir uyelik acayim

şöyle yapalım sana özelden yeni şifre göndereyim. Sen bana tamam dediğinde şifreni yenileyeyim. Sonra kendin yenisiyle değiştirirsin
    Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr