GönderenKonu: Satılık : Ford Fiesta 2016 Model 8.000 km'de Garantili  (Okunma sayısı 195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1168 defa
  • Puan +600/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Ford
  • Model: Fiesta 1.6 Powershift
  • Model Yılı: 2016
  • Yakıt Tipi: Benzin
İlk sahibinden satılık kapalı garajda muhafaza edilmiş 2016 Model Ford Fiesta Titanium X Paket

Fiyat : Pazarlıksız son 65.000 TL

Arabanın 2020'ye kadar garantisi vardır. Benzinli otomatik 1.6 Motor 105 beygirlik
Titanium X paketidir. Titanium X paket özellikleri aşağıda yazılmıştır.

Renk Buz Beyazıdır. Aracın 1 adet tramer kaydı bulunmaktadır. 1 Adet çarpma olarak
görünmektedir.

Arabada değişen parça yoktur.
Arabada boya yoktur!

Tramer bilgisi SMS görüntüsünü fotoğraflara ekledim.
Oradan görebilirsiniz. Ama yine de emin olmak isteyenler için yazıyorum, arabanın plakası 34 JUL 99'dur.
Tramer kaydını doğrulamak için isterseniz sizde 5664'e plakayı sms gönderip hasar kaydını öğrenebilirsiniz. Tercih sizindir. Konuyla alakalı olarak tramer kaydının neden olduğunu öğrenmek isteyenler işte aşağıdaki tıklamadan dolayı olmuştur. Karşı taraf Türk turist gurbetçimiz. İllede tutanak tutacam dediği ve tutanak tutmazsan polise ihbar ederim deyip işi yokuşa sürmesinden kaynaklanmıştır. Arkadan bir tıklama olmuştur. Adama masraflarını karşılaması (pasta-cila) parada teklif edilmiştir ama adam illede tutanak tutturmuştur.

Fiesta'nın ilk periyodik bakımı 02 Aralık 2017 tarihinde Ford Yetkili Servisi olan (Sincan) Başer Otomotiv'de 8.100 km'de yaptırılmıştır. 15.000 km'ye kadar bakım masrafı bulunmamaktadır. Lütfen takas teklif etmeyiniz. Satış fiyatı üzerinden cüzzi bir pazarlık payı vardır.

Aracı görmek isteyenler özelden mesaj atabilir. Dilediğiniz test merkezine, motor ve kaporta ustasına gösterebilirsiniz.

Arabanın genel özellikleri madde madde aşağıda aracı tanımayanlar için belirtiyorum! Lütfen Bu özellikleri bilenler okuyarak vakit kaybetmesinler.

Fiesta Titanium X Genel özellikleri
1. Hız sabitleyici
2. Yağmur sensörü
3. Park sensörü
4. Far sensörü (Otomatik far)
5. Far yükseklik ayarı
6. Mercekli farlar
7. Gösterge ve ön konsol ışık şiddeti ayarı
8. Ön sis farları
9. Arka sis farı
10. Şoför koltuğu yükseklik ayarı
11. Şoför koltuğu bel desteği
12. Otomatik kararan iç dikiz aynası
13. Harita lambası
14. Ön kol dayama
15. Vites konsolu kırmızı aydınlatma
16. Otomatik ve Spor modu
17. Ön konsol piano black
18. Direksiyondan kumandalı müzik seti
19. Direksiyon derinlik ve yükseklik ayarı
20. Deri direksiyon
21. İçten kumandalı dış aynalar
22. Dört cam otomatik
23. Merkezi kilit sistemi
24. Yol bilgisayarı
25. MP3 CD, Audio Track CD ve USB çalar
26. Küllük
27. Kitapçıkları ve Kullanıcı CD'leri
28. Garanti belgeleri
29. Yetkili servis periyodik bakım faturası (Başer Otomotiv Ankara)
30. Yedek anahtar
31. Jantlar 16 inç Çelik Janttır
32. 2016 Yılı 2. dönem Titanium paketlerde otomatik katlanır ayna ve AUX yoktur.
33. Kumandadan kapatılabilen otomatik camlar
34. Kumandadan açılabilir bagaj
35. Yokuş kalkış desteği
36. Dijital klima (iklimlendirme)

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 15:46:00 Gönderen: Yönetim »

Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışıizmir42

• Master Moderator
  • *

• Üye'ye 330 defa
  • Puan +312/-5
  • Ad Soyad: h.k.
  • Doğum Yılınız: 1995
  • Marka: Opel
  • Model: Astra H
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ynt: Satılık : Ford Fiesta 2016 Model 8.000 km'de Garantili
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2018, 15:40:11 »
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
İlk sahibinden satılık kapalı garajda muhafaza edilmiş 2016 Model Ford Fiesta Titanium X Paket

Arabanın 2020'ye kadar garantisi vardır. Benzinli otomatik 1.6 Motor 105 beygirlik
Titanium X paketidir. Titanium X paket özellikleri aşağıda yazılmıştır.

Renk Buz Beyazıdır. Aracın 1 adet tramer kaydı bulunmaktadır. 1 Adet çarpma olarak
görünmektedir.

Arabada değişen parça yoktur.
Arabada boya yoktur!

Tramer bilgisi SMS görüntüsünü fotoğraflara ekledim.
Oradan görebilirsiniz. Ama yine de emin olmak isteyenler için yazıyorum, arabanın plakası 34 JUL 99'dur.
Tramer kaydını doğrulamak için isterseniz sizde 5664'e plakayı sms gönderip hasar kaydını öğrenebilirsiniz. Tercih sizindir. Konuyla alakalı olarak tramer kaydının neden olduğunu öğrenmek isteyenler işte aşağıdaki tıklamadan dolayı olmuştur. Karşı taraf Türk turist gurbetçimiz. İllede tutanak tutacam dediği ve tutanak tutmazsan polise ihbar ederim deyip işi yokuşa sürmesinden kaynaklanmıştır. Arkadan bir tıklama olmuştur. Adama masraflarını karşılaması (pasta-cila) parada teklif edilmiştir ama adam illede tutanak tutturmuştur.

Fiesta'nın ilk periyodik bakımı 02 Aralık 2017 tarihinde Ford Yetkili Servisi olan (Sincan) Başer Otomotiv'de 8.100 km'de yaptırılmıştır. 15.000 km'ye kadar bakım masrafı bulunmamaktadır. Lütfen takas teklif etmeyiniz. Satış fiyatı üzerinden cüzzi bir pazarlık payı vardır.

Aracı görmek isteyenler özelden mesaj atabilir. Dilediğiniz test merkezine, motor ve kaporta ustasına gösterebilirsiniz.

Arabanın genel özellikleri madde madde aşağıda aracı tanımayanlar için belirtiyorum! Lütfen Bu özellikleri bilenler okuyarak vakit kaybetmesinler.

Fiesta Titanium X Genel özellikleri
1. Hız sabitleyici
2. Yağmur sensörü
3. Park sensörü
4. Far sensörü (Otomatik far)
5. Far yükseklik ayarı
6. Mercekli farlar
7. Gösterge ve ön konsol ışık şiddeti ayarı
8. Ön sis farları
9. Arka sis farı
10. Şoför koltuğu yükseklik ayarı
11. Şoför koltuğu bel desteği
12. Otomatik kararan iç dikiz aynası
13. Harita lambası
14. Ön kol dayama
15. Vites konsolu kırmızı aydınlatma
16. Otomatik ve Spor modu
17. Ön konsol piano black
18. Direksiyondan kumandalı müzik seti
19. Direksiyon derinlik ve yükseklik ayarı
20. Deri direksiyon
21. İçten kumandalı dış aynalar
22. Dört cam otomatik
23. Merkezi kilit sistemi
24. Yol bilgisayarı
25. MP3 CD, Audio Track CD ve USB çalar
26. Küllük
27. Kitapçıkları ve Kullanıcı CD'leri
28. Garanti belgeleri
29. Yetkili servis periyodik bakım faturası (Başer Otomotiv Ankara)
30. Yedek anahtar
31. Jantlar 16 inç Çelik Janttır
32. 2016 Yılı 2. dönem Titanium paketlerde otomatik katlanır ayna ve AUX yoktur.
33. Kumandadan kapatılabilen otomatik camlar
34. Kumandadan açılabilir bagaj
35. Yokuş kalkış desteği
36. Dijital klima (iklimlendirme)

Irtibat numarası ve fiyat alabilirmiyim ?

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1168 defa
  • Puan +600/-17
    • ForumOtomobil
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2018, 15:43:30 »
Konuyu güncelledim.

ÇevrimdışıY.E.P.

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 161 defa
  • Puan +372/-7
    • Doğum Yılınız: 1981
    • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
    • Model: 1.6 HDI Dynamic
    • Model Yılı: 2011
    • Yakıt Tipi: Motorin
    « Yanıtla #3 : 12 Ocak 2018, 09:19:35 »
    Azizim harika hazırlamışsın konuyu..Boncuk gibi maşallah. Gurbetçi abimizede yaptığı kıl tüy davranış için için selam olsun..Gereksiz yere alıcının kafasının karışmasına neden oluyor..  Valla ben olsam gidip sıfırına dünya para verene kadar. bunu alır binerim. İhtiyacı olana biçilmiş kaftan ama millet farkında değil.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1168 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    « Yanıtla #4 : 12 Ocak 2018, 11:41:44 »
    Ölücü çok. Dün adamın biri geldi bakmaya. Son fiyat 65.000, bunu bilmesine rağmen arabaya 60.000 fiyat teklif ediyor. Daha 8.000 km'deki arabanın altına bakıyor, motoruna bakıyor yağ kaçırıyor mu diye. Sonra demesin mi bu araba kazalı. 60'ta çok ama diyor. Ofisten arkadaşımın komşusuydu. Yoksa zılgıtı yiyecekti. Emanet arabayı bu yağmurda çamurda çıkartık araba temiz temiz duruyordu garajda. Şimdi yıkanması lazım. Yaktığımız benzinde cabası. Arabaya kazalı dediği olayda yukarıda fotoğrafı olan kaza yani. Tıklama. Ulan bizde bir gariplik var galiba. Hatırlıyorsanız lavuğun biri geldi güm diye Megane 2'ye arkadan vurdu da ufak tefek çizikler var gerek yok tutanağa dedik, çektik gittik. Ama kimsenin malınıda bu yüzden 5.000 lira pazarlıkla kurnazlık edip almaya kalkışmadık. Gerçi bu tiplere alıştık artık. Bakın satılık ilanlarına bu arabanın emsali aynı model ve donanıma sahip olan arabaya adam 69.000 TL istiyor. Aradım müşteri gibi. Adam burnundan kıl aldırmıyor. 50 lira bile pazarlık yok, alacaksan al bu fiyat diyor. Tek artısı tramer kaydı yok. Km'si bile aynı. Biz bu arabaya 65.000 lira diyoruz da millet burun kıvırıyor. Bu arada MTV'sinide ödedim. Al git modunda. Rodajı benim elimden geçti. Motor efil efil çok canlı. İliğine kemiğine kadar canavar. Tabi kıymetini bilene. Mal bizim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Azizim harika hazırlamışsın konuyu..Boncuk gibi maşallah. Gurbetçi abimizede yaptığı kıl tüy davranış için için selam olsun..Gereksiz yere alıcının kafasının karışmasına neden oluyor..  Valla ben olsam gidip sıfırına dünya para verene kadar. bunu alır binerim. İhtiyacı olana biçilmiş kaftan ama millet farkında değil.

garantiliarabam.com.tr

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr