BMW E39 Kullanma klavuzu indir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluesymp

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa
  • Marka: Bmw
  • Model: 5.30i
  • Model Yılı: 2002
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı bronx

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: BMW
  • Model: 5.28i
  • Model Yılı: 1999
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar,
2 hafta önce 2002 model bir 5.30i model bir Bmw sahibi oldum. Komşuma ait, çok temiz olduğuna inandığım bu aracı kaçırmak istemedim ve gerçekten memnunum. Kafama takılan birkaç soru var. Bunlara yanıt bulmak için paylaştığınız kullanım kılavuzlarını indirdim ama aradığım bilgileri bulamadım. Bu arada kılavuzlar için teşekkür ederim. Sorum şu; arabayı her çalıştırdığımda kalorifer veya havalandırma sistemi diyeyim, aktif hale geliyor. Ben istiyorum ki kendim açayım. Daha marşa basmadan kalorifer ya da klima açmasını istemiyorum aküye yüklenmemek için ve motor soğuk olduğu için. Bu sistemi ayarlamanın bir yolu var mı acaba? İkinci olarak da kısa süreli duraklamalarda örneğin kırmızı ışıklarda beklerken süre biraz fazlaysa (40sn-1dk.) vitesi N'ye alıyorum. Otomatik vites arabada bunu yapmak doğru mu değil mi bilemedim. Umarım sorularıma yanıt bulurum, şimdiden teşekkürler...

Bu benim aracımda da var maalesef ve bir türlü çözemedim. Üstelik AUTO dediğim zamanda da kafasına göre bir hava üflüyor. (tahminen camlara)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33