GönderenKonu: BMW E39 Kullanma klavuzu indir  (Okunma sayısı 14534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1229 defa
  • Puan +614/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Marka: Renault
  • Model: Hafif Ticari
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: BMW E39 Kullanma klavuzu indir
« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2014, 16:40:54 »
Şu anda yandex'e upload ediyorum. Güzel çalışma olmuş. Orijinal kataloğu tarayıp dosyalamışsınız. Elinize sağlık
Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1229 defa
  • Puan +614/-17
    • ForumOtomobil
« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2014, 16:58:21 »
E39 Türkçe Orijinal kitapçıktan tarama dosyasını indirmek için tıklayınız

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Teşekkür eden üyeler: bluesymp

Çevrimdışıbronx

• Yeni Üye
  • *
  • b
  • Puan +0/-0
    • Marka: BMW
    • Model: 5.28i
    • Model Yılı: 1999
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    « Yanıtla #12 : 27 Eylül 2019, 13:39:36 »
    E39 Türkçe Orijinal kullanma klavuzu (Scanner mode) için tıklayınız Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

veya

BMW E39 Serisi kapsadığı modeller ve model yılına göre aşağıdaki listedeki otomobilleri kapsamaktadır. Klavuzların yazım dili İngilizce'dir.

Katalog paketinde yer alan modeller

2000 Model
    BMW M5 Sedan, BMW 528i, 540i Sedan, Sport Wagon

2001 Model
    BMW M5 Sedan, BMW 525i, 530i, 540i Sedan, Sport Wagon

2002 Model
    BMW M5 Sedan, BMW 525i, 530i, 540i Sedan, Sport Wagon

Çok teşekkür ederim paylaşım için

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1229 defa
    • Puan +614/-17
      • ForumOtomobil
    « Yanıtla #13 : 27 Eylül 2019, 14:33:31 »
    Rica ederiz.

Çevrimdışıbluesymp

• Yeni Üye
    • *
    • b
    • Puan +0/-0
      • Ad Soyad: Mustafa
      • Marka: Bmw
      • Model: 5.30i
      • Model Yılı: 2002
      « Yanıtla #14 : 20 Kasım 2019, 00:08:14 »
      Merhabalar,
      2 hafta önce 2002 model bir 5.30i model bir Bmw sahibi oldum. Komşuma ait, çok temiz olduğuna inandığım bu aracı kaçırmak istemedim ve gerçekten memnunum. Kafama takılan birkaç soru var. Bunlara yanıt bulmak için paylaştığınız kullanım kılavuzlarını indirdim ama aradığım bilgileri bulamadım. Bu arada kılavuzlar için teşekkür ederim. Sorum şu; arabayı her çalıştırdığımda kalorifer veya havalandırma sistemi diyeyim, aktif hale geliyor. Ben istiyorum ki kendim açayım. Daha marşa basmadan kalorifer ya da klima açmasını istemiyorum aküye yüklenmemek için ve motor soğuk olduğu için. Bu sistemi ayarlamanın bir yolu var mı acaba? İkinci olarak da kısa süreli duraklamalarda örneğin kırmızı ışıklarda beklerken süre biraz fazlaysa (40sn-1dk.) vitesi N'ye alıyorum. Otomatik vites arabada bunu yapmak doğru mu değil mi bilemedim. Umarım sorularıma yanıt bulurum, şimdiden teşekkürler...

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
      • *

• Üye'ye 1229 defa
      • Puan +614/-17
        • ForumOtomobil
      « Yanıtla #15 : 20 Kasım 2019, 10:04:41 »
      Otomatik viteste, durunca vitesi boşa almak mantıklı. Şanzımanın gereksiz ısınmasına engel olmuş olursunuz. Doğru hareket. Klimanın otomatik ayarını devre dışı bırakmanız durumunda çalışmaması lazım. Aracı tam olarak bilmiyorum fakat, farklı marka bir araçta da benzer bir durum deneyimledim. Klima seçeneklerinde otomatik ayarda bıraktığımda, aracı çalıştırır çalıştırmaz klima otomatik çalışıyor. Bunun sebebi camlardaki buğuyu çözmek, varsa buzlanma bunu engellemek için sanıyorum. Araban hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Merhabalar,
      2 hafta önce 2002 model bir 5.30i model bir Bmw sahibi oldum. Komşuma ait, çok temiz olduğuna inandığım bu aracı kaçırmak istemedim ve gerçekten memnunum. Kafama takılan birkaç soru var. Bunlara yanıt bulmak için paylaştığınız kullanım kılavuzlarını indirdim ama aradığım bilgileri bulamadım. Bu arada kılavuzlar için teşekkür ederim. Sorum şu; arabayı her çalıştırdığımda kalorifer veya havalandırma sistemi diyeyim, aktif hale geliyor. Ben istiyorum ki kendim açayım. Daha marşa basmadan kalorifer ya da klima açmasını istemiyorum aküye yüklenmemek için ve motor soğuk olduğu için. Bu sistemi ayarlamanın bir yolu var mı acaba? İkinci olarak da kısa süreli duraklamalarda örneğin kırmızı ışıklarda beklerken süre biraz fazlaysa (40sn-1dk.) vitesi N'ye alıyorum. Otomatik vites arabada bunu yapmak doğru mu değil mi bilemedim. Umarım sorularıma yanıt bulurum, şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışıbluesymp

• Yeni Üye
      • *
      • b
      • Puan +0/-0
        • Ad Soyad: Mustafa
        • Marka: Bmw
        • Model: 5.30i
        • Model Yılı: 2002
        « Yanıtla #16 : 20 Kasım 2019, 10:34:56 »
        Çok teşekkür ederim, eksik olmayın.

Çevrimdışıbronx

• Yeni Üye
        • *
        • b
        • Puan +0/-0
          • Marka: BMW
          • Model: 5.28i
          • Model Yılı: 1999
          « Yanıtla #17 : 20 Kasım 2019, 15:34:27 »
          Merhabalar,

Bu benim aracımda da var maalesef ve bir türlü çözemedim. Üstelik AUTO dediğim zamanda da kafasına göre bir hava üflüyor. (tahminen camlara)

Kiev Kiralık Ev
          Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr