Araç Güvenlik Kamera Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mahmutyilmaz12345

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mahmut yılmaz
  • Marka: ford
  • Model: fiesta
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhaba arkadaşlar son dönemlerde araç içi kameralar baya moda oldu biliyorsunuz.Arabama kamera taktıracağım fakat telefondan da izleyebilmek istiyorum. Baya araştırdım en son şunu buldum Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap - fakat bana çok profesyonel gibi geldi sizce amazondan felan alsam ucuz yollu kendim kurabilir miyim ? Daha önce almış kurmuş en önemlisi telefona entegre edebilmiş bir arkaş var mı ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kurulumunu kendin yapabilirsin fakat Amazon'dan alacağın cihazın IMEI numarasını kaydettirmen gerekir. Onu unutma. Çünkü sim kart takıp kullanacaksın. 24 saat internete bağımlı olacak ve bu tip cihazlar kendi aküsünün yanı sıra, araç aküsünden de, motor çalışmadığı zamanlarda enerjiye ihtiyaç duyar. Bunun için yedek bir motosiklet aküsü de alman gerekebilir. (Araç aküsünden kullanmasını istemezsen tabi) yoksa montajında birşey yok. Yapılır ama aracın plastik trim parçalarını kendin sök tak yapacaksın onu da hesaba kat.

Çevrimdışı mahmutyilmaz12345

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mahmut yılmaz
  • Marka: ford
  • Model: fiesta
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
Hocam IMEI kaydı sıkıntı değil, motosiklet aküsü içinde bir abi yardımcı olacağına dair söz verdi  :) tek sıkıntım aracın plastik trim parçalarını kendim söküp takabilir miyim? bu konuyu halledebilir miyim ona göre bugün sipariş geçeceğim.Foruma özel video çekip anlatmayıda düşünüyorum bir katkımız olsun :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bu durumda benim anladığım senin dert ettiğin tek konu trim parçalar. O zaman trimleri sökmek için aparat siparişi de ver.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap en azından neye ihtiyacın olduğunu görebilirsin. Tırnakları kırmadan, bindirme parçaları sırasına göre ayırabilirsen yaparsın. Zaten yapman gereken aküden veya sigorta kutusundan enerji almak. Bunun dışında sağ veya sol eşikten yahut tavandan kablo çekmek. Hani arkaya da kamera koymayı planlıyorsan diye söylüyorum. Modülü gizleyecek uygun bir yerde bulman lazım. Bende 2016 Fiesta vardı. Torpido çok dar. Yolcu koltuğunun altına sabitlersin, yada bagajda bir yer ayarlaman daha mantıklı olur.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Hocam IMEI kaydı sıkıntı değil, motosiklet aküsü içinde bir abi yardımcı olacağına dair söz verdi  :) tek sıkıntım aracın plastik trim parçalarını kendim söküp takabilir miyim? bu konuyu halledebilir miyim ona göre bugün sipariş geçeceğim.Foruma özel video çekip anlatmayıda düşünüyorum bir katkımız olsun :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33