bana led ampül lazım adetli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
merak ettim abi ya hadi bakalım Oktay abi vardı forumda onada bi danış bu işin profudur :iyi:
2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı mdikmen

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: muammer dikmen
  • Marka: mini cooper
  • Model: jhon cooper works country
  • Model Yılı: 2014
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu çalışmanın sonucunu heyecanla bekliyor olacağım. Fotoğraflarla desteklemeyi unutma Muammer

Kademe kademe fotograflayacagim abi. Suan 2 problem var birincisi bu ledi bulmak ikinciside stop lambasinin dis kapagini sokmek. Isitarak yapistirmislar slikon kullanmamislar. Artik keserek ayiracagim. Dysonla toparlarim sanirim keatigim yerleri

Led için e-bay'e baktın mı?

Abi alibabaya ve dx e baktim bulamadim. Ama bu sirada 2 adet stop lambasi mundar ettim. Eski tip slikonla yapistirilan stop lambasi olmadigi surece yeni araclardaki stop lambalarina uygun bir yontem olmayacagi kanaatindeyim. Cami yuvadan ayirmanin en hasarsiz bicimi gravur cihaziyla kesmek oldu ama yinede tatmin olmadim. Daysonla felan yapistirarak icinden cikilacak gibi bir hal yok anlayacagimiz. Sicak baskiyla yapistirilan stop lambalarini hic sevmedim. Denedigim stop lambalari golf7 ve mini cooper a ait.

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
Bu çalışmanın sonucunu heyecanla bekliyor olacağım. Fotoğraflarla desteklemeyi unutma Muammer

Kademe kademe fotograflayacagim abi. Suan 2 problem var birincisi bu ledi bulmak ikinciside stop lambasinin dis kapagini sokmek. Isitarak yapistirmislar slikon kullanmamislar. Artik keserek ayiracagim. Dysonla toparlarim sanirim keatigim yerleri

Led için e-bay'e baktın mı?

Abi alibabaya ve dx e baktim bulamadim. Ama bu sirada 2 adet stop lambasi mundar ettim. Eski tip slikonla yapistirilan stop lambasi olmadigi surece yeni araclardaki stop lambalarina uygun bir yontem olmayacagi kanaatindeyim. Cami yuvadan ayirmanin en hasarsiz bicimi gravur cihaziyla kesmek oldu ama yinede tatmin olmadim. Daysonla felan yapistirarak icinden cikilacak gibi bir hal yok anlayacagimiz. Sicak baskiyla yapistirilan stop lambalarini hic sevmedim. Denedigim stop lambalari golf7 ve mini cooper a ait.
Abi forumda sana önerdiğim abiyle görüştünmü
2015 PEUGEOT 208

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33