Bulunamayan elektirik problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı minyak

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Burak Susuzlu
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Aslında normalde olabilir. Şöyle ki, eski şirket arabası vardı. Sattık kurtulduk gerçi ama, araba 2500 devirde bir hırıltı çıkarıyordu. Bunu sadece vitesteyken yapıyor. Vites boştayken yamıyordu. Çok enteresandır bu arızayla ilgili hemde yetkili servise 4 kere gönderdim. Ama servis ısrarla birşey yok diyordu. En son sefer ben götürdüm. Servis şefiyle çıktık 2500devirde sesi oda duydu :) ve cevap ilginç, bu arabanın tüm 2005 modellerinde bu ses var normal dedi :) sonra satıldı kurtulduk. Ses insanın canını sıkıyor. Sanki şanzımanda sorun varmış gibi. Şimdi bu olaya istinaden belkide sizdeki modelde bu hata standarttır. Komik gelebilir ama muadil bir araçla kıyaslama şansın varsa sor araştır derim. Çünkü bazen içinden çıkılmaz hale dönüşen sorunlar bakıyorsunuz ki kronik. Çünkü düzelmiyor. Yada düzelse bile kısa sürede tekrar ortaya çıkıyor. Renault'larda balata disk çınlaması gibi mesela...

vallahi dün arabayı aldım bana orada deli gözüyle bakıyorlar belli bakışlardan :) hiçbirşey değişmemiş arbada bende 2-3 haftaya kadar satılığa çıkarmaya karar verdim başka bulsam deneyecektim. bundan sonra bulsam da denemem arbadan soğudum resmen sizin gibi sattım kurtuldum diycem :)

Kaç elektrikçiye gittin bu sorun için?
2 elektirikçi bir dinamocu
zaten bu değişiklerin hepsini 1 tanesi yaptı
Sorun çözülünce bu başlıkta paylaşırsan iyi olur. Benim aklıma gelen şarj dinamosu ve yetersiz şasi. Bakalım nasıl çözecekler.

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

açıkcası çözebileceklerini sanmıyorum beni arabanın normal olduğuna ikna etmeye çalışıyorlar onlar sorunu çözüyor yani :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Hayırlısı olsun :D temiz iş

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33