teyp hoparlör uyumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oguzata

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: recep
  • Marka: Opel
  • Model: Astra F 1.6 16V
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
arkadaşlar 98 model astra f aracıma Pioneer 1500ub teyp almayı düşünüyorum. 50x4 çıkışı var.  ben sakin müzik dinleyen biriyim.teybin sesini sadece arabadakiler duyar dışarıya ses çıkışı olmaz :) ama kalite önemli. müzik sesini tek tek duymak isterim. arbamın orijinal hoparlörleri duruyor.(kapılar patlaktı,2 ay önce onları yenilemiştim)şimdi sorum şu; dediğim teybi(Pioneer 1500) direk bağlasam hoparlör olarak yeterli gelir mi acaba? bu konularda bilgim sıfır ama formlara baktığımda Pioneer teyp takınca orijinal hoparlörlerin pek dayanmadığını patladığını yazıyorlar. 50x4 çıkışlı bir teyp orijinal hoparlörleri patlatır mı?

Çevrimdışı oguzata

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: recep
  • Model: Astra F 1.6 16V
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bence o patlama olayları başka bir sebepten olmuş.  Doğru bağlantı ile hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

"teyp çıkışı güçlü geliyor hoparlör küçük falan" diyorlar ama heralde astranın orijinal hoparlörü o kadar dandik değildir. alıp takacam artık. bir önceki arabamda (honda) AEG teyp kullandım (süper bir teypti) onun çıkışıda Pioneer den aşağı değildir orijinal hoparlörle hiç sıkıntı yaşamamıştım. artık deneyip göreceğiz.

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Yakıt Tipi: Motorin
bu konuda pek bilgim yok ama mantık olarak örenğin araca led bağladınız aküde 60 amper akü 60 amperi göndermiyor led ne kadar istiyorsa o kadar gönderirir bu sistemde öyledir
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33