Pioneer Teyp Seçimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurkanucar

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Gürkan UÇAR
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhabalar, aracıma sıfırdan ses sistemi kuracağım. Teyp ten başlamaya karar kıldım. Öncelikle aracın markası Anadol ve aracın yaşı itibariyle dıptıs dıptıs şarkılar dinlemeyeceğim SQL bi sistem kurmak istiyorum sesi net versin yani. Biraz araştırma yaptım ve bu teypleri gözüme kestirdim bütçem 200 civarı max 250 tl ye çıkacağım. CD çalmasına gerek yok usb aux kafidir, apple destek olursa tadından yinmez ama olsa da olur olmasa da olur diyebilirim. Lütfen başka marka önermeyin sadece pioneer modellerine açığım  :D

PIONEER MVH-08UB
PIONEER MVH-85UB
PİONEER DEH-1600UB
PİONEER DEH-1500UB
Pıoneer MVH-180UI

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Pioneer deh -1600ub iyidir.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
PIONEER MVH-08UB Modelinde tuş takımı rengi değişken mi? Yoksa yeşil ve kırmızı iki çeşit mi var?  Pıoneer MVH-180UI olan model de diğerlerine benziyor ama fiyat yüksek. Görsel aramada bir fotoğrafta POD modu var. Bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama acaba POD cast internet bağlantısıyla alakalı olabilir mi? Yada uydu alıcısı gibi bir özellik? Üstünkörü baktım vaktim yok. Ama görsel olarak hepsi birbirine benziyor. Fazla beklentin yoksa, in-dash, double-din gibi monitör falan istemiyorsan markayı değiştirip daha hesaplı bir ürün veya 300 tl rakamlarına çıkıp monitörlü farklı markalara da bakabilirsin. şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı gurkanucar

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Gürkan UÇAR
  • Yakıt Tipi: Benzin
350 tl civarına ikinci el almaya karar verdim 2 ya da 3 anfi çıkışlı. Bİldiğiniz temiz ürün varsa söyleyebilirsiniz0 almaktan vazgeçtim bu fiyatlara

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tercihini yapınca görmek lazım. Şimdiden hayırlı olsun.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
350 tl civarına ikinci el almaya karar verdim 2 ya da 3 anfi çıkışlı. Bİldiğiniz temiz ürün varsa söyleyebilirsiniz0 almaktan vazgeçtim bu fiyatlara

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33