Komponent Hoparlör Mü Alayım Koaksiyel Mi? Ön Kapıya Mı, Cam Önüne Mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KhanMoon

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Khan Moon
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Yıllardır kutusunda gıcır gıcır duran CD/USB Sony teybimi 2000 model emektar Accent'e takacağım. Arabayı babamla kullandığımız için profesyonel ve aşırı bir ses beklentim yok. Bu yüzden F/P ürünü tavsiye etmenizi rica ediyorum. 2 tane hoparlör alacağım ama karar veremedim yardım edin.

Benim şöyle bir ses beklentim var:

Ben diskotek havasında tiz seslerin yüksek olduğu, ses kısıkken bile bazen insana müziği kapatma ihtiyacı veren keskin sesleri pek sevmem. Mesela bir Volkswagen Caddy aracın bile olsa fabrika çıkışı o iki kapı hoparlöründen gelen, tok ve doğal ses kalitesi vardır ya, her sesin ayarında olduğu, aşırılık olmayan, her müzik türünde doğal ses veren, ben o sesten zevk alırım. Bu açıdan düşündüğünde ben koaksiyel mi alayım, komponent mi? Ön kapılara mı alayım, yoksa arka cam (bagaj pandizotu) önüne mi? Ben ne alayım?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Mevcut hoparlörlerinizden memnunsanız, En arka cam önü pandizota hoparlör alın derim. Memnun değilseniz ön kapılara. bütçeniz ve arabanız uygunsa arka kapılarada takın derim. Komponent ile uygun ayarlarda müzik zevk verir..

Çevrimdışı KhanMoon

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Khan Moon
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Mevcut hoparlörlerinizden memnunsanız, En arka cam önü pandizota hoparlör alın derim. Memnun değilseniz ön kapılara. bütçeniz ve arabanız uygunsa arka kapılarada takın derim. Komponent ile uygun ayarlarda müzik zevk verir..

Hoparlörlerin dördünde de iş yok hocam. Değişmeleri lazım ama ben şuan ikisini değiştireceğim. Siz ön kapıları tavsiye ediyorsunuz değil mi? Peki 10 CM olarak ne tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Ürün olarak bu diyemem ama pioneer ve sony tavsiye ederim.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Arka hoparlör her zaman iyidir.ses bütün aracın içine yayılır. yan hoparlör takviye ses içindir. Bence arkaya al 2 tane miss  :rap:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33