ses sistemi yardımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timi555

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: timuçin
  • Marka: opel
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
SA arkadaşlar 1 haftadır ses sitemi kurmaya çalışiyorum daha doğrusu seçim yapmaya çalışıyorum, bana yardım edeceğinizi umuyorum .
  Bi arkadaş bana ısrarla JBL GTO-6508C 16 cm comoenent takımı ile sistem kurmam için baskı yapıyor ama ben daha yeni bir ürünle sistem kurmak istiyorum en az 10 yılı vardır bu ürünün .
  Ben yüksesle müzük dinlemeyen yumuşak yeteri kadar bass ve çok kaliteli ses seven biriyim müzikte ayrıntı duymayı , tweteri seven biriyim özetle yumuşak kaliteli bası çok olmayan kaliteli ses veren insan sesini çok iyi duyabileceğim bir sistem kurmak istiyorum.
  Bütçem fazla değil 1500 tl cıvarı aracımda sadece kapılarda 16 mc lik yer var arka pandizota bişey koymak istemiyorum teşşekürler.. 

Çevrimdışı timi555

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Şunuda beliryeyim şu an için kurmayı planladığımız sistem şöyle..

Teyp Alpine Cde-183bt 

Ön arka kapıya 16 cm kompenet takım  ( markaya karar veremedim hala  ama alpin düşünüyorum Alpine Spg-17Cs (16Cm) Komponent 2 Yollu 280W Hoparlör70 Watt Rms)

Anfi ve

Bagaja 20 cm lik wofeer..   

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Şunuda beliryeyim şu an için kurmayı planladığımız sistem şöyle..

Teyp Alpine Cde-183bt 

Ön arka kapıya 16 cm kompenet takım  ( markaya karar veremedim hala  ama alpin düşünüyorum Alpine Spg-17Cs (16Cm) Komponent 2 Yollu 280W Hoparlör70 Watt Rms)

Anfi ve

Bagaja 20 cm lik wofeer..   
Sistem için anfide önemli aslında. Hoparlörleri beslediği için..

Sahibinden daha akıllı Zenfone5 ile gönderdi.

Çevrimdışı timi555

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Tabiki  , Ana ünite ve anfi temeldir zaten ama hoporlör kismini daha belirleyemediğim icin anfiyi secmedim daha sistemin ihtiyaci ne olursa ona göre anfi alinacak..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Sabit konuları ve önceki tavsiyeleri okuyabilirsiniz.

Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Çevrimdışı alis_09

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +134/-2
  • Ad Soyad: Alican Gürcan
  • Marka: Admire 1.3 MPI
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
Timuçin bey jblnin kompenanti gayet saglikli almak isterseniz oneririm. Aracınız Hatchback sanirm arkadaki pandizota 2oval atmanizi ve cift anfi kullanmanizi oneririrm istedgnz o ince sesleri bu skilde sağlayabilirsnz
>>>>> Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! <<<<<

Çevrimdışı timi555

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Alipin 183 bt ana ünite
Alpin Alpine Spg-17Cs x2 ön ve arka kompanet.
Alpine SWE-815 20Cm Dahili Amfili Aktif SUBWOOFER
Sony XM-N1004 1000W

Şu an itibariyle bu sistemi 2 aydır kullanmaktayım ve inanılmaz memnunum ses kalitesi mükemmel, bas ve tiz çok güçlü ama inanılmaz net temiz bir ses , kim dinlediyse ses sistremi ile ilgilenen ler dahil inanılmaz övgüler aldım ve dinleyen herkez Alpin tavsiye etmeye başladılar. Markayı bilmeme rağmen dinleme fırsatım olmamıştı ingiltere,den bir arkadaşım tavsiye etti inanılmaz memnunun . Ses bass lı , tiz kulak tırmalamıyo ve hiç bir şekilde dip ses, tıs sesi yada başka parazit duyulmuyor çok berrak ve güçlü bir ses alıyorsunuz. Alpine yi merak edenlere duyrulur  :-*

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Ses sistemi çalışırken bir video kaydı alıp youtube aracılığı ile bizimle paylaşırsan seviniriz.  :iyi:

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Alipin 183 bt ana ünite
Alpin Alpine Spg-17Cs x2 ön ve arka kompanet.
Alpine SWE-815 20Cm Dahili Amfili Aktif SUBWOOFER
Sony XM-N1004 1000W

Şu an itibariyle bu sistemi 2 aydır kullanmaktayım ve inanılmaz memnunum ses kalitesi mükemmel, bas ve tiz çok güçlü ama inanılmaz net temiz bir ses , kim dinlediyse ses sistremi ile ilgilenen ler dahil inanılmaz övgüler aldım ve dinleyen herkez Alpin tavsiye etmeye başladılar. Markayı bilmeme rağmen dinleme fırsatım olmamıştı ingiltere,den bir arkadaşım tavsiye etti inanılmaz memnunun . Ses bass lı , tiz kulak tırmalamıyo ve hiç bir şekilde dip ses, tıs sesi yada başka parazit duyulmuyor çok berrak ve güçlü bir ses alıyorsunuz. Alpine yi merak edenlere duyrulur  :-*

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33