2 el bölümü araç arayanlar bilgilendirme bölümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
sayın forum üyelerimiz
ikinci el bölümü ile ilgili bilgilendirme mahiyetinde bir konu açsak ve altında arabalar ile ilgili bilgiler olsa nasıl olur.
mesala konu açılmış 16000 tl altında araba arıyorum. bu arkadaşa tek tek konu altında yardım etmeden bu açacağımız konu altında değişik bilgiler olsa bu arkadasın kafası karışmasa.
örnek araç fiyatlarını belli bölümlere ayırıp al sat durumda ne olacağı bu markanın bu model serisinde sıkıntı var yada yok. veya geçmiş tecrubelerinden ilk alacaklar için bi arkadaşımız yazmıştı dizel değil benzinli al alman yada japon al gibi değişik konular açsak ve burada bilgilerimizi paylaşsak nasıl olur.
mesala ben araba aramaktayım. 10-15 bin arası ama gecen sene bi abimiz örnek vermişti bu çok sıkıntılı bi aralık 9bine düşsen alınmaz araba alırsın 16 bine çıksan büyük ucurum atlar çok güzel araba bulabilirsin gibi. veya 1.5 dizellerde hyundailerde 3 silindir olduğunu ben burda ögrendim.
bu tarz bi konu altında fiyat aralıklarını toplarsak değişik bir bilgi hazinesi oluşur diye düşünüyorum.
şu an sahibinden e giriyorum yazıyorum 10-20 bin bir sürü farklı araba çıkıyor. ama alınır mı bilinmez. araba markayada karar kılamadım modelede. ikinci el bölümünde her konuda bakıyorum aynı sıkıntı var. seçenek çok.
nasıl olur böyle konular açsak. yoksa forumdaki diğer arkadaşları çok mu yorar.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
2. El bölümüne açabiliyorsun zaten Emrah :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
sayın forum üyelerimiz
ikinci el bölümü ile ilgili bilgilendirme mahiyetinde bir konu açsak ve altında arabalar ile ilgili bilgiler olsa nasıl olur.
mesala konu açılmış 16000 tl altında araba arıyorum. bu arkadaşa tek tek konu altında yardım etmeden bu açacağımız konu altında değişik bilgiler olsa bu arkadasın kafası karışmasa.
örnek araç fiyatlarını belli bölümlere ayırıp al sat durumda ne olacağı bu markanın bu model serisinde sıkıntı var yada yok. veya geçmiş tecrubelerinden ilk alacaklar için bi arkadaşımız yazmıştı dizel değil benzinli al alman yada japon al gibi değişik konular açsak ve burada bilgilerimizi paylaşsak nasıl olur.
mesala ben araba aramaktayım. 10-15 bin arası ama gecen sene bi abimiz örnek vermişti bu çok sıkıntılı bi aralık 9bine düşsen alınmaz araba alırsın 16 bine çıksan büyük ucurum atlar çok güzel araba bulabilirsin gibi. veya 1.5 dizellerde hyundailerde 3 silindir olduğunu ben burda ögrendim.
bu tarz bi konu altında fiyat aralıklarını toplarsak değişik bir bilgi hazinesi oluşur diye düşünüyorum.
şu an sahibinden e giriyorum yazıyorum 10-20 bin bir sürü farklı araba çıkıyor. ama alınır mı bilinmez. araba markayada karar kılamadım modelede. ikinci el bölümünde her konuda bakıyorum aynı sıkıntı var. seçenek çok.
nasıl olur böyle konular açsak. yoksa forumdaki diğer arkadaşları çok mu yorar.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
olay konuyu açmak değil abi. forumdan bu konulara bilgi aktaran olabilir mi. yani sabit konu olarak yapılıp. 0-10 bin arası ikinci el arayanların dikkat etmesi gerekenler
10-15bin arası
15-20 bin arası gibi.
mesala altına yazacağız falanca modellere yaklaşılmamalı. bu aralıkta a marka arabanın fiyatı çok gereksiz pahalı gibi.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Falanca model yaramaz kötü dersek olmaz. Örneğin a modelinin çok temizini bulmakta mümkün aynı modelin 5 para etmezini bulmakta mümkün. Zaten 2. el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler diye konumuzda var. ;) Forumda biraz daha aktif olup zaman geçirirsen konuları kaçırmamış olursun :)

Ben sana link vereyim oku

olay konuyu açmak değil abi. forumdan bu konulara bilgi aktaran olabilir mi. yani sabit konu olarak yapılıp. 0-10 bin arası ikinci el arayanların dikkat etmesi gerekenler
10-15bin arası
15-20 bin arası gibi.
mesala altına yazacağız falanca modellere yaklaşılmamalı. bu aralıkta a marka arabanın fiyatı çok gereksiz pahalı gibi.

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
Uğur abi doğru söylüyor mesela kendi aracımdan örnek veriyim çoğu kişi kötüler bilip bilmeden amamotoru ve parça fiyatlarına göre çok süper bir araç

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33