Forumda tavsiyeler üzerine

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tugrul
  • Marka: fiat
  • Model: punto
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Değerli forum üyeleri,

öncelikle hepinize iyi akşamlar.

Forum ile ilgili benim şöyle bir tavsiyem olacak;
Şimdi ben bir kaportacıya gittim, gerek fiyat gerekse de performans ve görsellik açısından çok memnun kaldım.
Bu ustayı tavsiye etmek istiyorum ve geliyorum foruma diyorum ki aracımın sağını solunu yaptırdım, isteyen olursa özelden bilgisini verebilirim, temiz usta.
Neden böyle bir şeye gerek duyarız?
Birincisi hepimizin belli başlı gereksinimleri var ve amacımız bunları en uygun ve optimum kalitede karşılamak. E zamanında birilerini birileri tecrübe ettiyse, onların deneyimlerinden faydalanmak iyi olmaz mı?

Benim aklıma gerek araba, gerek yıkama , gerek lastik her türlü varyasyonları olan ihtiyaçlar hakkında üyelerin memnun kaldıkları firma/şahısları paylaşmaları geldi.
Mesela; dün kaportayı Atatürk Oto Sanayi'de (adres vermeden) yaptırdım, memnun kaldım, isteyenlere özelden adres verebilirim.
Ya da gittim x sanayine on numara bes yıldız çay muabbet çok memnun kaldım, isteyen adres verebilirim.
Burada adres konusunu özellikle özel mesaj yoluyla iletilmesini düşündüm ki reklam ve kötüye kullanıma yol açmasın.
Hem tavsiye üzerine giden arkadaşlar da tekrardan başlığa dönüp memnun kaldım/kalmadım fikirlerini paylaşabilirler.
Beni böyle bir düşünceye sevk eden ise Atatürk oto sanayide işini hakkıyla yapan iyi bir LPG montajcısına ihtiyacım var.
Diyelim böyle bir başlık açtım.
Yarın bir gün de kaportacıya ihtiyacım var yine açtım..başlık başlık gider...

Bundan ziyade biraz daha derli toplu ve sistematik olabilir mi?
Elbette bu fikir daha da genişletilebilir veya basitleştirilebilir de.
Bu fikrimi yöneticilerin ve forum üyelerinin bilgisine sunuyorum ve olumlu/olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.
Bu arada buna benzer bir başlık da halihazırda varsa affola.

Saygılarımla

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Öncelikle öneri için teşekkürler. Önerin ile ilgili olarak ayrı bir kategori yok ama elektik, ses sistemi, kaporta boya, temizlik bölümlerinde başlık açılarak şu anda da yapılabilmekte. Ayrıca adres ve telefon bilgilerinin açıktan paylaşılmaması konusunda hemfikiriz. Forumun şu andaki imajını reklam yapmak için kullanmak isteyen kötü niyetli şahısların olmasıda muhtemel ki günde hiç yoksa 20-25 adet usulsüz reklam mesajını silmek zorunda kalıyoruz. Bunu geliştirerek ayrı bir kategoride toparlayabiliriz. Durum netleştiğinde yürürlüğe koyarız.

Sistem hiç bilgisi olmayan bir kullanıcının bile anlayabileceği tarzda olmalı. Ana kategori ve alt başlık olarak önerin varsa geliştirelim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33