Forumotomobil > Bir Fikrim var!

Forumotomobil.com için Header Tasarımım. Yorumlarınız değerlidir.

(1/3) > >>

TamerSEZER:
Umarım beğenirsiniz. Saygılar.

FO-Admin:
Öncelikle ilgi ve alakana teşekkür ederiz.

Birkaç eleştiri ile bu çalışmalarına yardımcı olmak isterim, eğer kriterlere uygun bir header ortaya çıkarsa (ki) başka arkadaşlar da tasarım yapabilir, akabinde tasarımları oylayıp, header değişimi yapabiliriz.

Önerilerim
- HD net tasarım
- Yatay yada açılı ızgara olmamalı
- Politize edilmemesi için siyasi, milliyetçi yada ülke anımsatıcı öğelerin kullanılmaması (Not : Atatürk ve Türk Bayrağı başımızın tacı)
- ForumOtomobil logosunun dairesel ölçülerinin esnetilmemesi (Elips vb. şekilde olmamalı)
- Görselde kullanılan araçların marka logoları veya model armaları görünmemeli (kaldırılmalı)
- Yıl vurgusu şart değil
- ForumOtomobil text'i fazla abartılı olmamalı

;) Yeni tasarımı bekliyoruz

TamerSEZER:
Öncelikle teşekkürler.

Tasarım çözünürlük kalitesi güzel fakat nete upload edildiğinde görüntü kalitesiz gözüküyor.
Yatay ve dikey açılı ızgara derken, valla orasını pek anlayamadım :) mazur görün.
Site amblemini orantılı şekilde küçülttüm.

Eksikleri giderip paylaşırım tekrar :)

FO-Admin:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapÖncelikle teşekkürler.

Tasarım çözünürlük kalitesi güzel fakat nete upload edildiğinde görüntü kalitesiz gözüküyor.
Yatay ve dikey açılı ızgara derken, valla orasını pek anlayamadım :) mazur görün.
Site amblemini orantılı şekilde küçülttüm.

Eksikleri giderip paylaşırım tekrar :)

--- Alıntı sonu ---

Izgara, blinds effect olarak geçiyor.

izmir42:
İyi duruyor..

Sahibinden daha akıllı Zenfone5 ile gönderdi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 
Tam sürüme git