Sitemizi Ziyaret Edenleri Üyeliğe Nasıl Özendiririz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı mcinar

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +52/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa ÇİNAR
  • Marka: Citroen
  • Model: C-Elysee
  • Model Yılı: 2014
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
BENCE tüm bölümler açık olsun... Zaten insanları forum sitelerine çeken şeyler sorunlardır... İnsanlar bu sorunları göremedikten sonra pek bir anlam ifade etmez gibime geliyor... O şekilde belirli bölümü açıp belirli bölümü kapatırsak sadece broşüre yönelmiş oluruz... Çünkü bir kişi hiçbir sorunu yokken forumotomobill'i bulupta ya şuraya bir bakayım ne var ne yok deyipte üye olmaz... Bu anca broşürden gelenleri tutmaya yarar...

diyelimki benim bir sorunum var, google a  sordum, Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap da bulabilirsin dedi :) girdim sorunumun cevabını aldım, üye olmam bana bir fayda sağlamayacağını farkettim, şahsen üye olmam üye olsam bile üyelik girişine ihtiyaç duymadan gezer gezer çıkarım..
ama sorunu mu internette arattığımda senin çözümün bu sitede var ancak üye olursan cevabını alırsın derse, şahsen önce sorunumun çözümü için, sonra haa bunlar işini ciddiye alıyor benim paylaşımlarımda internette ordan oraya gezmeyecek düşüncesiyle ve birazda otoforumlarına ilgim varsa üye olabilirim...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
:D :D :D :D Akşam yine kargo paketleyeceğim :D :D 4 tane. Onları halleder halletmez gelirim  :iyi:

Ne demek :D Görevimiz :D Battery Low demezsen yaparız :D

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Birde şöyle birşey var Mustafa abi... GENELDE aranılan sorun birden çok yerde cevaplanmıştır... Şahsen ben, bir sorunum olduğunda ararım... Sitenin birine girerim... Üyelik istiyorsa çıkar başka yerde ararım... Haa hiçbir yerde bulamadım  mı? Herhangi birine üye olur sorunumu çözerim... Türk forum sitelerinin %70'ine kadar üyeyim... Fakat sorun hangisini kaç kez girdin diye? 0! Amacım sadece sorunumu çözmek..

Bir sitenin kalitesi üye sayısı ile değil, aktif üye sayısı ile ölçülür...
Örneklerini görüyoruz işte... Bin tane üyesi olup 10 aktif üyemi daha iyidir 100 üyesi olup 90 aktif üyemi iyidir?

Bize aktif üye lazım... Üye her yerde var... Üye bir forumun kalitesini belirleyemez... Konularının açık olmasının amacı şu... Girdiler... Sorunu çözdüler... Buraya kadar standart... Bizim amacımız buradaki dostluğu, kaliteyi hissettirip insanları çekmek... Gereksiz 1.000.000 üyemiz olsa ne işe yarar aktifimiz düşük olduktan sonra... Ben bu düşüncedeyim...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
:D :D :D :D Akşam yine kargo paketleyeceğim :D :D 4 tane. Onları halleder halletmez gelirim  :iyi:

Ne demek :D Görevimiz :D Battery Low demezsen yaparız :D

:D Hadi bakalım..

Çevrimdışı atlantis

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +10/-4
    • Truva Linux
  • Ad Soyad: Onur Özdemir
  • Marka: Honda
  • Model: Jazz
  • Model Yılı: 2003
Örneklerini görüyoruz işte... Bin tane üyesi olup 10 aktif üyemi daha iyidir 100 üyesi olup 90 aktif üyemi iyidir?

+11111111111111111111111
Truva Linux - Türkiye'nin Linux Dağıtımı

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Su götürmez, tabiki 100 üyemiz olsun 90'ı aktif olsun. Bu yeterli. Yoksa aktif olmayan üyenin foruma faydası olmaz.

Yalnız Mustafa bey şu konuda haklı, bende de aynı anlayış var, üyelik olmadan hazıra konma mantığı bana da ters. Bunu şöyle çözelim, Konu başlıklarını görsün ziyaretçi, kilit bölümler haricinde kalan yerleri serbest bırakalım, üye olduktan sonrada kilit bölümler görünsün. Bunu uygulamak sanırım orta yol olur. Bilginin saklanması doru değil ama, Üyelerimizin de hakkı var. İnsanlar emek harcıyor. Bununda takdir alması için, 2 kelime bir şey yazılsın isterim en azından.

+11111111111111111111111

Çevrimdışı mcinar

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +52/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa ÇİNAR
  • Marka: Citroen
  • Model: C-Elysee
  • Model Yılı: 2014
Su götürmez, tabiki 100 üyemiz olsun 90'ı aktif olsun. Bu yeterli. Yoksa aktif olmayan üyenin foruma faydası olmaz.

Yalnız Mustafa bey şu konuda haklı, bende de aynı anlayış var, üyelik olmadan hazıra konma mantığı bana da ters. Bunu şöyle çözelim, Konu başlıklarını görsün ziyaretçi, kilit bölümler haricinde kalan yerleri serbest bırakalım, üye olduktan sonrada kilit bölümler görünsün. Bunu uygulamak sanırım orta yol olur. Bilginin saklanması doru değil ama, Üyelerimizin de hakkı var. İnsanlar emek harcıyor. Bununda takdir alması için, 2 kelime bir şey yazılsın isterim en azından.

+11111111111111111111111

Uğur bey; sizinle düşüncelerimiz çok yakın, şahsen kendim de dahil olmak üzere çoğu insanlar günlük çözümlerin peşinde..
ben bir paylaşımda bulunduysam bundan faydalananında bu konu hakkındaki fikirlerinide beyan etmesini isterim. en azından bir teşekkür..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Tamam, bu akşam Turaç moderatörümle bir çalışma yapalım Mustafa bey. Tanıtım ürünlerimiz yayılmaya başlamışken, halledelim bu işlemi.

+11111111111111111111111

Uğur bey; sizinle düşüncelerimiz çok yakın, şahsen kendim de dahil olmak üzere çoğu insanlar günlük çözümlerin peşinde..
ben bir paylaşımda bulunduysam bundan faydalananında bu konu hakkındaki fikirlerinide beyan etmesini isterim. en azından bir teşekkür..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bilgilendirmeyi unuttum. Forum kamuya açık hale getirildi. Server'a yüklenen fotoğraflar ve linkler üye olanlara özeldir. Sosyal medya eklentisinide hazırladık sayılır. Onuda test ettik, istediğimiz gibi olmayınca yeniden kodlama yapıyoruz. Bilginize.

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Site için birkaç önerim var izninizle. Ben yeni üyeyim . İlk tesadüfen girdiğimde çok karışık bir arayüzle karşılaştım.reklamlar biraz fazla olunca(mecburen döner sermaye için) mesajlarlar aralarda zar zor görünüyor.buna yapacak birşey yok.yanlız imzadaki resimler silinebilir.reklam imza resmi derken çok karışık görünüyor.zaten profil resimleri var yetmezmi.birde alıntı yapıldığı zaman sadece son mesajı alıntı yapsa.alıntının içinde bazen yeri geliyor 5 6 mesaj var.buda görüntü kirliliğine ve karışıklığa neden oluyor.üye için biraz daha anlaşılır birşeyler gerekiyor bence.hatam varsa affola.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Site için birkaç önerim var izninizle. Ben yeni üyeyim . İlk tesadüfen girdiğimde çok karışık bir arayüzle karşılaştım.reklamlar biraz fazla olunca(mecburen döner sermaye için) mesajlarlar aralarda zar zor görünüyor.buna yapacak birşey yok.yanlız imzadaki resimler silinebilir.reklam imza resmi derken çok karışık görünüyor.zaten profil resimleri var yetmezmi.birde alıntı yapıldığı zaman sadece son mesajı alıntı yapsa.alıntının içinde bazen yeri geliyor 5 6 mesaj var.buda görüntü kirliliğine ve karışıklığa neden oluyor.üye için biraz daha anlaşılır birşeyler gerekiyor bence.hatam varsa affola.

Hata yok, öneri için teşekkürler. Yazdıklarına üyelerin dikkat etmesi gerek zaten. O uyarılarda yapılıyor. Fikir paylaşımı için teşekkürler.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33