kule gergisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhat319

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +1/-1
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Serhat Üstündağ
  • Marka: BMW
  • Model: 3.18İ
  • Model Yılı: 1994
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
trafiğe kapalı alanlarda denemeler yapıp canavarın zevkine varıyorum  :sigara: spor yay a şuan karşıyım babamı taşırken küfür yemek istemem :D ozmn kule gergisini en yakın zamanda uyguluyoruz demektir  :iyi: hava filtresinin videosunuda unutmuş değilim onuda en yakında zamanda sizlerle paylaşacağım  :)
0534-701-35-62

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Hava filtresi performans videosunu görmek isterim. Sen Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap 'a yükleyip linkini bana yollarsan videoyu foruma eklerim. Youtube engelli olduğu için engel kalkana kadar vimeo ile paylaşımlara devam ederiz.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
trafiğe kapalı alanlarda denemeler yapıp canavarın zevkine varıyorum  :sigara: spor yay a şuan karşıyım babamı taşırken küfür yemek istemem :D ozmn kule gergisini en yakın zamanda uyguluyoruz demektir  :iyi: hava filtresinin videosunuda unutmuş değilim onuda en yakında zamanda sizlerle paylaşacağım  :)

Çevrimdışı serhat319

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +1/-1
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Serhat Üstündağ
  • Marka: BMW
  • Model: 3.18İ
  • Model Yılı: 1994
ya bu kule gergisi olayı hala düşündürüyor... orijinal yaylara uygulanırsa korumak yerine aksine esneme fazla olduğu için patlatabilirmiş.bu işi çok ciddi bilen birine ihtiyacım var  :-6
0534-701-35-62

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Serhat mantıklı düşünecek olursak mevcut eski amortisörlere zarar vermesi muhtemeldir. Neden dersen basınç dağılımını bir noktaya yükleyecek. Çok agresif araç kullanmıyorsan zararının olacağını sanmam ama, aşırı süratle spinlerde tahmin ediyorum amortisör masrafı çıkarır sana. Juniorfalcon daha detaylı anlatacaktır. Sınavları var foruma pek giremiyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ya bu kule gergisi olayı hala düşündürüyor... orijinal yaylara uygulanırsa korumak yerine aksine esneme fazla olduğu için patlatabilirmiş.bu işi çok ciddi bilen birine ihtiyacım var  :-6

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33