Citroen C-Elysee 1.2 Vti Yakıt Tüketimi

MaCReM · 19 · 11705

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kamikaze

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Doğukan
  • Marka: Peugeot
  • Model: 607
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu arabalar çok konforlu ama virajdan adamı bariyere tükürecek kadar kötü yol tutuyor.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu araclarin aslinda yol tutusuda gayet guzeldir ama aracin limitlerini bilirsen adam bu aracla 180 190 basiyor birde bununla viraja giriyor sonrada bu arac yol tutmuyor oluyor, arkadaslar ben araci aldigimdan beri 4 bin km yol yapmisim yaklasik 3 4 aylik bir sürede sanirim araci ne zaman aldigimi hatirlayamadim simdi bu yaptigim km boyunca gordugum tek bisey var ki bu arac hiz arabasi degil arkadas bu araclar tamamen ekonomi odakli yapilmis bir arac yani sen bu arabayla 130 km hizla viraja gir hic korkma ama fazlasıyla girersen bu aractan her turlu kotulugu beklemen lazim o zaman, insanlar araci dışardan gördüklerinde heybetine kanip ben bununla 200 basarim diyor yok arkadas basarsan bu aracla aldigin viraji tamamlayamazsin ben aldigimdan beri son derece memnunum cunku aracin limitlerini bildigimden dolayı nerede nasil tepki verir tahmin ediyorum hal boyle olunca kullanmasida gayet keyifli oluyor ama ben hiz yapsam virajlara hizli girsem ha kaydi ha savurdu demekten aractan keyif alamazsin ben bu araci hiz tutkunu olmayan ekonomik arac isteyen herkese tavsiye ederim siz diyebilirsiniz simdi sen hic mi hiz yapmiyosun diye bende yapiyorum ama cok nadir ve hiz yaptığım yollar dumduz virajsiz yollar oluyor en son 150 km hiza sabitleyip gayet de guzel yol aldığımı bilirim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konfor seviyesi yüksek dedim.
Günümüzde bile konfor ile yol tutuşunu nadir arabalarda görüyoruz.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Scoobz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Can Arıkan
  • Yakıt Tipi: Benzin
yakıt tüketiminiz aracımın yakıt tüketimi ile aynı  km/kuruş
Tabi sizinki 5litre benzin, benimki 9-10litre lpg uzun yolda..
Tahmini sizinde şehir içi; 6-7litre benzindir, benimkide 15-16litre lpg şehir içi tüketim..

Özetle aracınız benzinli bir araca göre oldukca ekonomik.. Umarım çekişide sizi tatmin ediyordur.

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
yakıt tüketiminiz aracımın yakıt tüketimi ile aynı  km/kuruş
Tabi sizinki 5litre benzin, benimki 9-10litre lpg uzun yolda..
Tahmini sizinde şehir içi; 6-7litre benzindir, benimkide 15-16litre lpg şehir içi tüketim..

Özetle aracınız benzinli bir araca göre oldukca ekonomik.. Umarım çekişide sizi tatmin ediyordur.
Aynen oyle hocam sehir ici 6 litre 7 litre civari yakiyor cekis icin de sunu soyleyebilirim daha once hic 1.2 motor aracim olmadi ama renault un falan 1.2 sini kullandım yalniz renault ya gore bu araç 1.4 gibi duruyor sanki 3 silindir ve 1.2 vti motor bu arac icin son derece uyumlu olmus acikcasi diger 4 silindir 1.2 lerden kat kat daha iyi bir cekise sahip diyebilirim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ah sen bi de Şile yollarını gör :) Şile-ağva yolu mükemmeldir. Arabayı kullanmayı öğrendiğim yer. Dağ yolu. :D Max düz yol 150 metredir heralde :D

Kavisli yollar yaktı seni :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33