Yeni C serisi güvenlikte 5 yıldızı kaptı!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga58

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +14/-2
    • Facebook
  • Ad Soyad: Tolga Ç.
  • Marka: Toyota
  • Model: Corolla
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Yanlış bilinen bazı gerçeklere dikkatinizi çekmek isterim, kemikli yapı, kaslı görüntü, 19" jantlar hiçbir zaman bir otomobili zırhlı bir araç yapamaz! Otomobilinizin markası ne olursa olsun, 90km/h süratle duvara hangi markayı çarparsanız çarpın, araç içindekiler için ölüm riski hemen hemen aynıdır.

Burada önemli olan kurallara uyarak araç kullanmaktır. Yoksa 120km/h üst limiti olan bir otobanda eğer 200km/h - 280km/h süratlere çıkıyorsanız. Altınızda tankta olsa kusura bakmayın ama ölüm riski yine vardır.

Demek ki neymiş? Hiçbir otomobil yüksek süratlerde güvenli değilmiş ;) espri ile bağlamak istiyorum! hızlı yaşa genç öl diyenler için sürat zaten vazgeçilmezdir ;)

Kesinlikle katılıyorum 90km/h hızın üstünde bütün araçlar için risk neredeyse aynıdır. Fizik kurallarını değiştiremeyiz ne kadar çok darbe o kadar çok tepki demek.
Kimya'nın Mühendisi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
+1 Puan Tolga. Fizik kuralları değişmez. Tabi 90km/h ile 30 yaşında bir klasik olamaya yüz tutmuş otomobillede kazaya karışmakta daha kötü sonuçlar verebilir. Belki o zaman 90km/h ye bile gerek olmaz.

Yanlış bilinen bazı gerçeklere dikkatinizi çekmek isterim, kemikli yapı, kaslı görüntü, 19" jantlar hiçbir zaman bir otomobili zırhlı bir araç yapamaz! Otomobilinizin markası ne olursa olsun, 90km/h süratle duvara hangi markayı çarparsanız çarpın, araç içindekiler için ölüm riski hemen hemen aynıdır.

Burada önemli olan kurallara uyarak araç kullanmaktır. Yoksa 120km/h üst limiti olan bir otobanda eğer 200km/h - 280km/h süratlere çıkıyorsanız. Altınızda tankta olsa kusura bakmayın ama ölüm riski yine vardır.

Demek ki neymiş? Hiçbir otomobil yüksek süratlerde güvenli değilmiş ;) espri ile bağlamak istiyorum! hızlı yaşa genç öl diyenler için sürat zaten vazgeçilmezdir ;)

Kesinlikle katılıyorum 90km/h hızın üstünde bütün araçlar için risk neredeyse aynıdır. Fizik kurallarını değiştiremeyiz ne kadar çok darbe o kadar çok tepki demek.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33