Citroen C4 Nasıldır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Peugeot citroen yani psa grubu olarak dusunursek.. Sahsen bende de peugeot 308 var. Almadan once bi onyargim vardi. Ancak aldiktan sonra iyiki almisiz dedim kendime. Gerek gosteris gerek donanim gerek yakit olarak beni mest etti. Daha bugun triger devirdaim pompasi periyodik bakim isi koruma kalkani rotiller vs kucuk birkac isleme 600 tl odedim. Bence mukemmel bir fiyat. Evet biraz suspansiyonu sert.. Ama gel gor ki yol tutusu buna bagli. Bilmem biliyor musunuz ama psa grubunun 307, 308, c4 508, c5 serilerinde viraja girdiginizde aracin arka tekerleri de on tekerle orantili olarak 6 derecelik bir aciya kadar donebiliyor. Tipki dingilli otobusler gibi. Ayrica Kim ne derse desin ama bi araci guclu kilan kaportasi degil sasisidir. Bunu da yaptigim bir kazada acikcasi gordum. Ben aslanimi seviyorum. Ayrica daha once opel astra wolkswagen golf citroen berlingo vs araclar kullanan biri olarak soyluyorum.. Sürç-i lisan olduysa affola.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerlendirme için teşekkürler.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Armağan

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +37/-5
  • GLS
  • Marka: Renault
  • Model: Clio 4
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
bir kaç gündür bu aracı araştırıyorum. 2014 fiyatları oldukça cazip. ( aynı segmentte olan diğer araçlara nazaran).

araç sahiplerinin çoğu memnun. en büyük memnuniyetsizlik otomatik şanzumandaki vites değişimlerinin çok hissedilmesiymiş.

özellikle 1 den 2 ye, 2 den 1 e alırken sarsıyormuş.

aynı araç herkesi memnun etmez. bmw 3.18i sinden memnun olmayan arkadaşım var. araç 2015 model. sıfır alındı.
Önemli olan hangi arabaya sahip olduğun değil, önemli olan onu nasıl kullandığındır.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
C4 1.6 MT ler için 2. Elde en cazip donanım hangisi?

Tapatalk

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33