Arabamız çalındı!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaman3401

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mert Yaman
  • Marka: BMW
  • Model: 1.16i
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Başına gelmeden anlayamayacağınız birşey bu. Öyle ki ihtimal bile vermiyordum ki kasko yaptırmadım. 02.09.2017 tarihin de saat sabah 06:00 da Bostancıdan 34 VE 5132 plakalı, BMW 1.16İ SİYAH renkli aracım çalındı. Hırsızlar evime girerek anahtarı aldılar. Çalındıktan sonra istanbul avrupa yakasına geçmiş araç. Şimdilik hiç bir haber yok. Olur da gören olursa Gayrettepe oto hırsızlık masasını ya da Emniyeti aramalarını rica edeceğim. Ne amaçla çaldığını bilmediğimizden; ya biraz dolaşıp arabayı bir yere terkedicek ya da şase numarasını değiştirip change yapıcaklar. Parçalayabilecek olmaları zaten içimi ayrı sıkıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tez zamanda iyi haberini alırsın inşallah. Çalanların kursağından geçirmesin rabbim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Facebook sayfamızdan da duyuru yaptık. Elimizden gelen çok kişiye dağıtmak. İnşallah bulunur.

Çevrimdışı Yaman3401

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
inşallah arkadaşlar. Şu 5 gün 2 yıl gibi geldi bana

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Zor bir durum. Dediğin gibi ateş düştüğü yeri yakar. Sabret, bulunur inşallah
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
inşallah arkadaşlar. Şu 5 gün 2 yıl gibi geldi bana

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Tez zamanda bulunur inşallah

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Allah bu hırsızları kahretsin. benim anlamadığım immobilayzırlı üst seviye güvenlikli bu aracı nasıl çalabiliyorlar.bu sınıf araçlar bile bu kadar kolay çalınabiliyorsa bizim tenekeleri stajer hırsızlara çaldırırlar. inşallah tez zamanda bulunur aracınız. Ülkede hırsızlık aldı başını yürüdü. bizim işyerine 2 sefer hırsız girdi. kamera kayıtarından baktık elinde pompalı tüfekle gelmiş şerrefsizler. polis geçmiş olsun deyip gitti. kimseye güven kalmadı artık. kime denk gelirse Allah yardımcısı olsun. Kıyametin bir an önce kopmasını istiyorum artık yeter.nasıl olsa ölecez. haksızlık hırsızlık almış başını gitmiş.Cennetliklerle cehennemlikler ayrılsın bir an önce

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Evden anahtarı çalmışlar önce. Daha sonra arabayı çalmışlar.

Allah bu hırsızları kahretsin. benim anlamadığım immobilayzırlı üst seviye güvenlikli bu aracı nasıl çalabiliyorlar.bu sınıf araçlar bile bu kadar kolay çalınabiliyorsa bizim tenekeleri stajer hırsızlara çaldırırlar. inşallah tez zamanda bulunur aracınız. Ülkede hırsızlık aldı başını yürüdü. bizim işyerine 2 sefer hırsız girdi. kamera kayıtarından baktık elinde pompalı tüfekle gelmiş şerrefsizler. polis geçmiş olsun deyip gitti. kimseye güven kalmadı artık. kime denk gelirse Allah yardımcısı olsun. Kıyametin bir an önce kopmasını istiyorum artık yeter.nasıl olsa ölecez. haksızlık hırsızlık almış başını gitmiş.Cennetliklerle cehennemlikler ayrılsın bir an önce

Çevrimdışı Arda Çeliktenli

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
  • Ad Soyad: Arda Çeliktenli
  • Model: Corsa Swing
  • Model Yılı: 2000

Çevrimdışı Yaman3401

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Zor bir durum. Yolda gelirken sıksık ehliyet ve ruhsat kontrolu oldu. Aceba çalındığı ilin dışına çıkmadı mı ?
Hala haber alamadık

Çevrimdışı Yaman3401

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Bugün itibari ile 10 gün oldu abi senin bu dediklerinden polislerinde haberi ya da bilgisi vardır. Sormadığımız yer kalmadı. Büyük çoğunluk parçalanmış olduğunu söylüyor. Ne diyeyim allah belalarını versib artık

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
kasko yaptırmak elzem oldu. içimiz rahat park edip gitmek istiyorsak kasko yaptırmalıyız bence. bi önceki arabama afedersiniz kansız şerrefsizin biri sürtüp kaçmıştı. karşımda muhattap bulamadığım için cebimden boyatmak zorunda kalmıştım. bedduayı yedi ama umurundamı insanların..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Kasko çalınan arabanın anahtarlarını istiyor. İbraz edilmezse ödeme yapmıyor diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzelt lütfen.

Burada işin kötü tarafı eve girilip anahtarların çalınması, ardından arabanın çalınması. İnsanlarda şöyle bir yanılgı var, işte efendim benim arabam ultra teknolojik, bunu anahtarsız çalmaları mümkün değil... Örneği var, adam çekiciye yükleyip çalıyor aracı. Ben bu konuda biraz eski kafalıyım, arabamın markası Ferrari bile olsa, direksiyon kilidini yine takarım. Elbette hırsıza kapı dayanmaz. Çalacaksa yine çalar ama onun çalma zamanını uzatmak, biraz iş çıkartmak lazım. Örneğin oto alarmı. Yeni teknolojide gördüğüm bazı alarm modülleri wifi ve sim kartlı. Türkiye'de satışı var mı bilmiyorum ama alarm devreye girdiğinde cep telefonunu arıyor. Ne bileyim absürt önlemler alanlar var. En ilginç bulduğumda direksiyonu söküp eve götürenler. Allah bu hainlerle muhatap etmesin kimsecikleri. Alın teri, bir sürü emek masraf... Biri gelsin alsın gitsin. Allah hesabını elbette soracaktır ona şüphe yok.

kasko yaptırmak elzem oldu. içimiz rahat park edip gitmek istiyorsak kasko yaptırmalıyız bence. bi önceki arabama afedersiniz kansız şerrefsizin biri sürtüp kaçmıştı. karşımda muhattap bulamadığım için cebimden boyatmak zorunda kalmıştım. bedduayı yedi ama umurundamı insanların..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33