LG G3 Smart Notice başlatılıyor. Lütfen bekleyiniz. Uyarısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
başlıktada belirttiğim gibi lg g3 lerde Smart Notice uygulaması bazı cihazlarda ''Smart Notice başlatılıyor. Lütfen bekleyiniz.'' uyarısını verip yazı ekranda bu şekilde donuyor. bu sorun benim cihazımdada oldu. internette araştırdım birtek çözüm önermişler oda cihazı ingilizceye çevirip sonrasında kapa aç yaparak tekrar Türkçeye çevirmek. ama maalesef işe yaramıyor. kendim kurcalarken sorunu basit birşekilde çözdüm. Sonuc cihaz konumu bulamadigi icin uygulama calismiyormus.  Bunun icin ayarlardan geneli secip   konum> mod> yüksel dogruluk secenegini seciyoruz.

Boylece uygulama calismaya basliyor. Hata paylastigim resimlerde hava tahmini yazan kisimda  ''Smart Notice başlatılıyor. Lütfen bekleyiniz.'' seklinde gorunuyordu.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Smart Notice widget'ini kullanmak zorundamısın peki? Onu kaldır gitsin. Genellikle hava tahmini yayınlayan widget'ler sürekli internet bağlantısı istediği için hem bataryayı erken bitiriyor hemde ekranda büyük yer kaplıyor. Hava Durumu XL Pro'yu öneririm. Sol üst köşede hava sıcaklığını gösteriyor. Ayrıca GPS'i açmana da gerek yok. Lokasyonu elle seçebiliyorsun.

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Abi normalde hava durumuna hic bakmamda tahminleri ve uyarilari cok guzel dalga konusu olabiliyor :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Abi normalde hava durumuna hic bakmamda tahminleri ve uyarilari cok guzel dalga konusu olabiliyor :)

Hahhahah iyide hava tahmini yaparken şunu damı söylüyor, yarın Ceyhan kavşağında yol çalışması var yanınıza levye yada jop alıp belki lazım olur gibi :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33