sony z3 kamera sıkıntsı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
sayın abilerim
teknoloji marketin birinden baldızıma gecen hafta z3 telefon aldık. herkes çok güzel çok özel dediler. fakat ben kamerasından hiç memnum kalmadım sanki vga çekiyor gibi. hele gece muazzam berbat cekim yapıyor üstüne 20 mp yazmışlar ama hikaye elimde s4 var yanyana foto çektiriyorum s4 daha güzel çekiyor. elinde bu modeli kullanan var mı acaba bizdeki üründe mi sıkıntı var. ürünü aldığım yere götürdüm. adamlar o gün bunu acayip överken şimdi gittiğimde beş para etmez sorsaydınız size bunu önermezdik denediniz aldınız geri almıyoruz diyorlar. fakat tülketici haklarına göre ürünü 15 gün içinde iade hakkım var bunu firmada kabul etmedi bende gittim şikayet ettim. şimdi bende ki ürün mü hatalı yoksa telefonda kronik sıkıntı mı var? kullananlardan yorum istiyorum lütfen yardım.
üzüldüğüm nokta kız iphone istiyordu 3000 lira diye çaydırdım benim yüzümden oldu gibi geliyor bana...
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kardeş kamera ayarlarına baktın mı? Biliyorsun kamera ayarlarında VGA'da var, ürünün maksimum özelliğine ayarlamakta mümkün.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
sayın abilerim
teknoloji marketin birinden baldızıma gecen hafta z3 telefon aldık. herkes çok güzel çok özel dediler. fakat ben kamerasından hiç memnum kalmadım sanki vga çekiyor gibi. hele gece muazzam berbat cekim yapıyor üstüne 20 mp yazmışlar ama hikaye elimde s4 var yanyana foto çektiriyorum s4 daha güzel çekiyor. elinde bu modeli kullanan var mı acaba bizdeki üründe mi sıkıntı var. ürünü aldığım yere götürdüm. adamlar o gün bunu acayip överken şimdi gittiğimde beş para etmez sorsaydınız size bunu önermezdik denediniz aldınız geri almıyoruz diyorlar. fakat tülketici haklarına göre ürünü 15 gün içinde iade hakkım var bunu firmada kabul etmedi bende gittim şikayet ettim. şimdi bende ki ürün mü hatalı yoksa telefonda kronik sıkıntı mı var? kullananlardan yorum istiyorum lütfen yardım.
üzüldüğüm nokta kız iphone istiyordu 3000 lira diye çaydırdım benim yüzümden oldu gibi geliyor bana...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
kamera ayarını 20 mp yapınca 4:3 olarak yapıyor. o kısmı buldum denedim. ama düşük ısık modu filan bende yok yada ben bulamadım. telefon direk android 5.0 ile geldi bazı menuler değişmiş:)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
kamera ayarını 20 mp yapınca 4:3 olarak yapıyor. o kısmı buldum denedim. ama düşük ısık modu filan bende yok yada ben bulamadım. telefon direk android 5.0 ile geldi bazı menuler değişmiş:)

Android marketten farklı bir kamera aplikasyonu indirip denedin mi? belki üzerinde barındırdığı yazılımda sıkıntı vardır. Marka Sony olunca en güvendiğim kamera markasıdır. Telefonu bir kenara dursun...

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
abi sırf ona güvenerek aldım bende..... sony dedim kamera dedim. ama denemek lazım.... baldıza diyeyim denesin bakalım ne olacak

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33