Vodafone Mobil TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Vodafone mobil tv'yi kullanmak ücretlidir.

Cihazınızın mobil tv kullanımına uygunluğunu Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap adresinden öğrenebilirsiniz! Yada 3636'ya TV DESTEK yazarak sms gönderebilirsiniz. Eğer cihazınız destekliyorsa;

Öncelikle servisi açtırmanız gereklidir. TV yazıp 3636'ya kısa mesaj gönderiniz.

Daha sonra size gelen sms'te TV paketlerinden birini seçip TV [PAKET ADI] yazıp 3636 ya gönderebilirsiniz.

Dilerseniz mobil TV uygulamasını cep telefonunuza indirebilir veya cep telefonunuzun internet tarayıcısından Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap adresine tıklayarak izlemek istediğiniz kanalı listeden seçip izleyebilirsiniz!

2012 Kasım ayı itibarı ile ücretlendirme ilk 1 ay ücretsiz, takip eden aylarda siz iptal edene kadar her ay 5TL ile 7,5 TL arasında değişmektedir.

Detaylar için : Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=2a25460cacd1ab99374974cf8d1581d1"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=2a25460cacd1ab99374974cf8d1581d1"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
ben 1 aylik denemeye basladim. Cokta net ve seri. Tv den kayitta yapabiliyorum. Epeyde kanal var. Denemek isteyene oneririm.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İyiki ilk 1 Ay ücretsizmiş :) ilk zamanlar çok süratli çalışan vodafone mobil tv son 3 gündür kullanım dışı... ne ses geliyor ne görüntü... hiç bulaşmayın. yada sizde deneyin :D ilk 1 ay ücret alınmıyor. Çalışmıyor... Bir bağlantı hatasıdır son 3 gündür. Müşteri hizmetleri bile çözüm bulamadı malesef.

Neyse anladık ki Vodafone'u basit wap siteleri ve telefon görüşmesi haricinde kullanmamak gerekiyor :) kaldı ki internet'i kullanırken bile kasıyor :) Temeli TELSİM olan operatörü fazla zorlamamak lazım. :) Telefonla konuş kapat :D o kadar.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ben 1 aylik denemeye basladim. Cokta net ve seri. Tv den kayitta yapabiliyorum. Epeyde kanal var. Denemek isteyene oneririm.

Çevrimdışı Admin

• Admin
  • *
    • Puan +15/-1
    • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent
  • Marka: Ford
  • Model: C-Max
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bizde şirket hatlarında Vodafone kullanıyoruz çok kesilme oluyor, 3G 'yi arayıp duruyor nerde kaybettiyse Edge den gitmeye zorluyoruz internet için,
vodafone teknik destektekiler 3G'yi kapalı kullanın kesilmeler az olur dediler durum böyle :)))
Forum Sistem Yönetimi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
3G nerden kapatılır?

Bizde şirket hatlarında Vodafone kullanıyoruz çok kesilme oluyor, 3G 'yi arayıp duruyor nerde kaybettiyse Edge den gitmeye zorluyoruz internet için,
vodafone teknik destektekiler 3G'yi kapalı kullanın kesilmeler az olur dediler durum böyle :)))

Çevrimdışı Admin

• Admin
  • *
    • Puan +15/-1
    • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent
  • Marka: Ford
  • Model: C-Max
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bende iPhone var 3G'yi direk kapatma yeri var ama senin telefonda bilmiyorum nasıl olur.

3G nerden kapatılır?

Forum Sistem Yönetimi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Buldum ve son cümle çok güldürdü paylaşayım sizinle

Telefonlar da 3G yi kapatmak ve açmak

Etiketler: 3g yi aktif etmek, iptal etmek, kapatmak, açmak, nokia, umts, gsm, ayarları

3g li telefonunuz var ve bir hevesle 3g yi aktif ettiniz fakat sonra faturadan korkup iptal etmeye karar verdiniz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz
Bu konu sizin için
Nokia telefonlarda 3g yi istediğiniz zaman kapatıp açabiliyorsunuz
Tek yapmanız gereken menü/ayarlar/tel. Ayarları/telefon/şebeke de
Operatör modu nu çift mod dan gsm e almak
Telefonunuz sony ericsson samsung  veya başka bir modelse şebeke ayarlarında umts yi kapatıp
Sadece gsm i açmanız kafi
Hiç birini yapamıyorsanız
Doğru telefoncu ya gidip dandik bir telefon ile telefonuzu değiştirebilirsiniz üzerine para bile alırsınız

Kaynak: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Kaynak: Elestirel Haber

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33