GönderenKonu: Clio 4 1,5 dci 90 beygir İcon paket İzlenimler  (Okunma sayısı 97 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıCpt.Price

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 73 defa
  • Puan +105/-5
    • Marka: Renault
    • Model: Megane
    • Model Yılı: 2005
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    Arkadaşlar Clio 4 aracı bi arkadaşımızdan kullanma amaçlı aldık. Malzeme taşımamız gerekiyordu.100 km kadar bir şehiriçi kullanım imkanımız oldu.

Araç 90 hp motor güzel hepimizin bildiği K9k kodlu 1,5 dci ünite var üzerinde. Yakıt tüketimi konusunda beklendiği gibi tutumlu.
    Motor 2bin devirde 90 gibi bir hiza ulaştırıyor. Ancak motor sesi konusunda megane 2den daha sessiz olduğunu soyleyebilirim. 110dan sonra a ve b sutunlarindan felaket ruzgar sesi alıyor araç eksi yani bu.

Yol tutuş konusunda araç hiç fena değil.

İç mekana gelirsek b sınıfında bence normal kalitede bir araç, arka taraf normal olarak dar ve fazla bir bagaj alanı sunamiyor.

Araç b sınıfı hatchback sonuçta, bence çok küçük kaliyor b sınıfı tabi bütçe meselesi ama ben olsam yeni B hatchback yerine eski C hatchback alırım.

Kısa bir video çekebildim iş arasında.
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1219 defa
    • Puan +614/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Marka: Renault
    • Model: Hafif Ticari
    • Model Yılı: 2017
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: Clio 4 1,5 dci 90 beygir İcon paket İzlenimler
    « Yanıtla #1 : 12 Nisan 2019, 17:25:10 »
    İç tasarımında hala klasik malzemeler kullanılıyor. Ön kısım dar. Genişleteyim koltuğu arkaya çekeyim desen arka yolcuyu rahatsız ediyor. Eski modellerinde de benzer durum sözkonusu. 1.5 dci 3000 deviri geçmedikçe, ve 70-80 km/h üzerine çıkmadıkça çok ekonomik. LPG li araç yerine dizel 1.5 candır. Piano black iç kaplama bir süre sonra deforme oluyor ki kabus. Allah kaza keder vermesin. Sahibini ve içindekileri aksiliklerden korusun. Videoyu izledim. Güzel olmuş. Birde motor panelini çekseydin +1 olurmuş ;)
    Zaman en kıymetli hazinedir

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr