duster test sürüşü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mahmutyilmaz12345

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mahmut yılmaz
  • Marka: ford
  • Model: fiesta
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Benzin
arkadaşlar merhaba. daha önce çetaş otomonia ikinci el markası için yazı yazmıştım buraya. şimdi de yine çetaş ama dacia duster test sürüşü deneyimimden bahsedecem. arkadaş duster almak istiyo ve bir kaç yer gezdikten sonra mahmutbey dacia'ya geldik. önce test sürüşüne çıkardılar bizi böyle bir konfor olamaz beyler önce onu söyliyim. sanki yolun tüm hakimi sizdeymiş gibi hissettiriyo araba bide direksiyon hakimiyeti özellikle çok beğendik. keyif arabası olması yanında motoru çok atik kaymak gibi süzülüyo araba yolda. öyle bi araba içinde çok da yüksek değil aslında fiyatı. yani burdan mardine giderdik o arabayla öyle rahat. büyük bagajı koltukları derken. birde çok ilgilendiler sagolsunlar, biz keyif aldıkça çalışan arkadaşta keyif aldı :) kredi başvurusnda da bulundu arkadaş çıktı ona kredi alacak gbi duruyo. peşinatı ayarlasın araba onundur. valla sadecee test sürüşünden biz u kadar beğendik beyler kimbilir sahip olsak ne olur :) tavsiye ediyorum ben, zaten çetaş sevdiğim tercih ettiğim bi firma, test sürüşü de yaptık daha ne diyim :) :yandan:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
İzlenimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33