Evleneceklere öneriler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert Demirci

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mert demirci
  • Marka: bmw
  • Model: 116
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Tipi: Benzin
Evlenecek bikaç arkadaşım sayesinde ben de bu tip şeylere merak sardım ve sizlerle de biraz bilgilerimi paylaşmak istiyorum. İlk olarak alınacak hediyeler hakkında biraz bilgi vereyim...
Özellikle bir kadın için tek taş en harika hediye olabilir. Birbirinden değişik modellerin bulunduğu piyasa üzerinde birçok marka var, farklı bir tek taş yüzük çeşidi güzel bir hediye olabilir. Farklı zevklere göre yüzüğün üzerinde bir ya da daha fazla tek taşın yan yana dizildiği modelleri bu son en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır.
Altın her genç kıza evlilik dönemin de yapılır. Altın bilezikler, altın setler, altın yüzük, altın kelepçe ve benzeri birçok çeşitte altın genç kızların zevkine göre yapılır mihir olarak eşi tarafından ya da kayın valide, kayın pederi tarafından genç kıza verilir. Sözlenir iken genç kızlara genellikle tek taş yüzük yapılır ve nişan dönemi geldiğinde de altın kelepçe yapılır. Düğün zamanın da ise erkek tarafı maddi durumuna göre ya da kız tarafının isteğine göre altın bilezik ve setini yapar.
Gelelim ev döşemeye... Ev döşemesinde de yatak odası ve mutfak kız tarafına aittir. Yatak odasını en kullanışlı şekilde döşemeniz en önemlisidir. Bunlara dikkat etmek gerekir çünkü her gün alınan şeyler değildir. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap ürünlerini de kız tarafı alabilir, lakin kadının zevki önemlidir burada da :)
Onun dışında banyo ve mutfak eşyaları alırken birçok yer gezmenizi rica ediiciiim... lakin kazıklanmanızı hiç istemem...
Bu tip ufak tefek ürünlerde çok fazla seçenek mevcut o yüzden de fiyatlar çok değişken! Aman dikkat diyelim!

Yatak odasına küçük bir ekleme daha yapmak istiyorum ki... O da tekstil ürünleriyle ilgili. Yorgan, battaniye, pike gibi ürünleri satın alacaksanı z eğer online mağazalara da bakmanızı tavsiye ediyorum. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap ve pike alırken hem yaz hem kış mevsimleri iiçin ayrı ayrı ürünler almanız gerekebilir.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33