ForumOtomobil Sosyal Bölümler > Ev Dekorasyonu
Yeni kombi tavsiyeleriniz
(1/5) > >>
Uğur Geçkin:
Arkadaşlar bundan 2 ay önce yeni ev aldık ve artık taşınma vakti geldi tek sorunumuz kombi ve petekler kaldı  bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz hangi markayı tavsiye edersiniz ve  hangisi daha kalitelidir sıkıntısızdır. şimdiden yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
adnan20:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapArkadaşlar bundan 2 ay önce yeni ev aldık ve artık taşınma vakti geldi tek sorunumuz kombi ve petekler kaldı  bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz hangi markayı tavsiye edersiniz ve  hangisi daha kalitelidir sıkıntısızdır. şimdiden yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

--- Alıntı sonu ---

Yaklaşık 4 yıldır İmmergas kullanıyorum.Gerek kullanımı gerekse satış sonrası hizmetinden memnunum. :tamam: :tamam:
Mutlu:
ECA kullanıyoruz ama pek memnun değiliz.Vaillant kullananlar ise makineyi tavsiye ediyor.
FO-Admin:
Öncelikle tekrarda hayırlı olsun yeni eviniz. :) Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin. Kardeş evin cephesi kuzeye bakıyor. Odaların olduğu kısım batıya bakıyor. Herşeyden önce alacağın kombinin bu yerleşime göre kaç kalorilik bir kombi olacağını teşhis ettirmen gerek.

Ben sana sırasıyla;

Buderus

Vaillant

Ferroli

Viessman

Alarko

Bosch

Ariston

Baymak

Demirdöküm

Kombi markalarını öneririm. Kombiyi alırken iç malzemelerinde plastik malzemeyi en az kullanan markayı tercih etmeni öneriyorum. Bütçene göre yukarıdaki markaları tercih edebilirsin. Eski evlerimde kullandığım sorunsuz kombilerden 1. Buderus, 2. Vaillant ve 3. Alarko kombi. Eğer alıp uzun yıllar kullanayım istiyorsan kesinlikle Buderus ve Vaillat tavsiye ederim. Diğerleride olur, bütçene göre.

Y.E.P.:
arti 1. Bende yonetime katiliyorum. Cesitli kombilere otopsi yapmis biridir kendisi :D
Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git