Bayanlara özel bölüm açılmıştır.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sayın forumotomobil.com üyeleri, uzun süredir sizlerden gelen bir talebi değerlendirmeye aldık. Önce deneme sürecinde olacak olan Bayanlara özel bölümüne kayıt, beyler tarafından Admin'den istek ile açılacaktır. Bu bölümü sadece bayanların görebileceği şekilde dizayn edeceğiz. Diğer üyeler "Bayanlara özel" bölümünü göremeyecek, ama bayanlar diğer bölümleri görebilecektir.

Yönetim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Katı kurallar uygulanacaktır.
Bu bölümde nahoş durumlara engel olmak amacı ile, hatalı davrananlar uyarı verilmeden IP numarası, kullanıcı adı, e-mail adresi ve diğer engelleme yöntemleri ile üyelikleri sonlandırılacaktır.

Yönetim

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Çok güzel bir fikir Uğur abi... Bayanların kendilerine has bir bölümü olması çok güzel bir fikir... Fakat...
SEN BİZİ ÖLDÜRTECENMİ YAHU! BİZ BU KADAR ARAÇLARIMIZA AŞIKKEN BAYANLAR BUNLARI GÖRÜRSE NELER OLUR..?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Geçici olarak hangi mantıkla çalışacağını ve içeriğinde neler olacağını incelemeniz için bölüm açık bırakılmıştır. Deneme sürecinde bu bölüme beyler tarafından yazılan mesajlar silinecektir. Lütfen konu açmayınız.

Yönetim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:) Gizli kapaklı şeyler olmadığını görmelerinde fayda var Turaç. Her buluşmadan sonra, ailecek ne zaman buluşacağız sorusuna hep birlikte yanıt aramış oluruz. Dediğim gibi deneme sürecinde, yeterli talep olmadığında kaldırılacak. Ama talep olursa kalıcı olacak.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Çok güzel bir fikir Uğur abi... Bayanların kendilerine has bir bölümü olması çok güzel bir fikir... Fakat...
SEN BİZİ ÖLDÜRTECENMİ YAHU! BİZ BU KADAR ARAÇLARIMIZA AŞIKKEN BAYANLAR BUNLARI GÖRÜRSE NELER OLUR..?

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Ufak bir öneri bilemiyorum ne dersin kaptan...
çok fazla haremlik selamlık olmak yerine, bu foryumda herkesin seviyeyi koruyacağına inanıyorum...
Bayanlara özel bölümündeki tanışma ve shbet sadece bayanlara diğer bölümler herkese açık olsun...
kendi adıma konuşuyorum... Evde yalnız kalıp bir yemek tarifinde takıldığımda değerli yengelerimden birine ya şu nasıl diye sorabileyim mesela... Ama sadece aklıma gelen birşey... + sını - sini düşünmedim o da ayrı... Hani sohbet ederken yada tanışma mesajı atarken rahat olmalılar elbette... Bayan sohbetiyle erkeğinki bir olamaz... Ama yemek tarifi bölümü için gizli kalması bana pek mantıklı gelmedi...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Olabilir tabiki ;) öneri güzel! Köfteci seni  :barbeku:

Ufak bir öneri bilemiyorum ne dersin kaptan...
çok fazla haremlik selamlık olmak yerine, bu foryumda herkesin seviyeyi koruyacağına inanıyorum...
Bayanlara özel bölümündeki tanışma ve shbet sadece bayanlara diğer bölümler herkese açık olsun...
kendi adıma konuşuyorum... Evde yalnız kalıp bir yemek tarifinde takıldığımda değerli yengelerimden birine ya şu nasıl diye sorabileyim mesela... Ama sadece aklıma gelen birşey... + sını - sini düşünmedim o da ayrı... Hani sohbet ederken yada tanışma mesajı atarken rahat olmalılar elbette... Bayan sohbetiyle erkeğinki bir olamaz... Ama yemek tarifi bölümü için gizli kalması bana pek mantıklı gelmedi...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7

Çevrimdışı Umur Akkurt

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +33/-8
  • Forum Hyundai
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
  • Yakıt Tipi: Benzin

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
açalım kardeşim ama güven olayını nasıl halledecez...üye olurken bayan kılığına girip üye olursa biri... ne bileyim işte... kötü amaçlı insanmı yok...dostumuz az ama düşmanımız çok...bilmem anlatabildimmi...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İşte bende tam bundan bahsediyordum. O nedenle beylerin talebi olmadan açılmamasından yanayım. Örneğin dışarıdan birişi bayan olarak direk üye oldu diyelim. Bununda takibini yapacağız moderatör ve adminler olarak. Şikayetler hızlı olarak değerlendirilecek.

açalım kardeşim ama güven olayını nasıl halledecez...üye olurken bayan kılığına girip üye olursa biri... ne bileyim işte... kötü amaçlı insanmı yok...dostumuz az ama düşmanımız çok...bilmem anlatabildimmi...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
haklısın kardeşim , sonuçta yöneticilerin onayı olmadan üye olamaz... birde diyelimki bizim hanım üye olmak istedi, kafasına göre zaten gelipte üyelik başvurusu yapmaz..yapsa bile siz bana sormadan onaylamazsınız...şimdi anlaşıldı...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Aynen kardeşim, diyelimki bir yengemiz üye oldu, özel mesajla sorulur öğrenilir ;) Ben bölümleri açtım. Eşim zaten üye. Ama başka Türk bayan üyemiz yok. Katılım olursa forum ortamında yazışmalar başlayacaktır.

haklısın kardeşim , sonuçta yöneticilerin onayı olmadan üye olamaz... birde diyelimki bizim hanım üye olmak istedi, kafasına göre zaten gelipte üyelik başvurusu yapmaz..yapsa bile siz bana sormadan onaylamazsınız...şimdi anlaşıldı...

Çevrimdışı zenep

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: zeneyz
Bence ;Her konuda Başarılı Olan KAdınlar Bu Konuda da başarılı bence çünkü sinirlenmek sakin sakin yavaş yavaş ama erkekler çok sinirleniyorlar...

Çevrimdışı ibrahim kozan

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +38/-3
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ibrahim kozan
  • Marka: citroen
  • Model: c5 2.0hdi sxpk
  • Model Yılı: 2005
Bence ;Her konuda Başarılı Olan KAdınlar Bu Konuda da başarılı bence çünkü sinirlenmek sakin sakin yavaş yavaş ama erkekler çok sinirleniyorlar...

Genelleme yaparsak iş karışır :-)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33