Araba nasıl park edilir?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaşlar aracımızı nasıl park edeceğimizi gösteren güzel bir eğitici video...

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=489af14576c2b82436b47b155bb0ca38"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=489af14576c2b82436b47b155bb0ca38"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Yararlı bilgi. Teşekkürler. Paralel parkı beceremeyen çok insan var. Bende ilk kez kullandığım bir aracı hayatta parkedemem :D birkaç kerede aracın enine boyuna alışınca rahat oluyor ama itiraf ediyorum ilk seferde asla nizami park yapamıyorum.
  :-4
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaşlar aracımızı nasıl park edeceğimizi gösteren güzel bir eğitici video...

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=489af14576c2b82436b47b155bb0ca38"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=489af14576c2b82436b47b155bb0ca38"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Super bi paylasim. Burda genelde park yerlerinde araclar yanyana  oldugu icin bir turlu tecrube edememistim. Bir iki kez denk geldim ve bos yer bulamaynca bir kac deneme sonucu park etmeyi basardim.. ama bu sekilde tek seferde parketmek icin cok guzel hazirlanmis bir video. Tesekkurler.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Abi Belki İlginç Gelicek Ama 2 Araba Arasına Park Ederken Zorlanıyorum.. Arkayı Soktuktan sonra Önü Kırınca Öndeki Arabanın Tampona Yapışıyo.. Öbür Türlüde Arka Tekerde Kaltırıma Dayanıyo.

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
  • Ad Soyad: Tansu
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2006

Abi Belki İlginç Gelicek Ama 2 Araba Arasına Park Ederken Zorlanıyorum.. Arkayı Soktuktan sonra Önü Kırınca Öndeki Arabanın Tampona Yapışıyo.. Öbür Türlüde Arka Tekerde Kaltırıma Dayanıyo.
Ortasını bulcan Hüseyin:)

Bu eğitimi bizim burda vermek lazım yapışıyor arabanın yanına inerkende kapıyı vuruyor arabaya tam oluyor yani.Bigün gözümle gördüm yaşlı bir adamdı pek birşey demedim ama söylendim biraz amca da alttan aldı kusura bakmayın filan dedi bana yeter.

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Aslinda bir kac deneme ile zor degil. Ilk seferde kocaman bosluga bile park edememjstim . Ama ikincisinde basardim . Bir dahaki sefere videodaki gibi denicem. Cok guzel anlatmis videoda.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Ankarada Kaldırımları çok yüksek yaptılar, park yaparken çok zorlanıyorum, paçalıkları kıracam diye sıfır park yapamıyorum... görenler acemi diyor  :gaz:

Çevrimdışı Uğur Geçkin

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +57/-33
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: uğur geçkin
  • Marka: RENAULT
  • Model: MEGANE 4
  • Model Yılı: 2017
Ankarada Kaldırımları çok yüksek yaptılar, park yaparken çok zorlanıyorum, paçalıkları kıracam diye sıfır park yapamıyorum... görenler acemi diyor  :gaz:
evet ankaranın kaldırımları çok yüksek ben park yaparken hiç zorlanmıyorum araç yüksek olunca kaldırımlar rahat görünüyor ama çok jant kapağı çizdim kırdım:))

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bulutlar ağlamasaydı yeşillikler gülmezdi

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33