Moose Test

User19 · 33 · 11263

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Yeni bir konu aç abi. Skyactiv hakkında oradan muhabbete devam edelim. Şimdi 0 mazdaların fiyatlarına felan bakıyorum, fiyatları hoşuma gitmese de yakıt tüketimi hoşuma gitti. İleride 2.elde atmosferik benzinliler çok değerlenecek
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
14 sıkıştırmayla vuruntusuz çalışmak güzel teknoloji.
Bu motora merakim var detayli bir araştırma yaparım forumda bir konuşuruz.

Asus Zenfone 2'den gönderildi.
Çok güzel olur, vuruntusuz çalışması için  gerekeni yapmış çekik gözlü gardaşlarım, daha bunun 16:1 ve 18:1 i var sırada, dizel gibi ekonomik bir atmosferik benzinli, piuuv

Çevrimdışı ezmocesteri

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sayın Cpt.Price konu açacağını söyledi, oradan konuşuruz tabi ki,  güzel paylaşımlar çıkacaktır ortaya.

Türkiye piyasasındaki araç fiyatlarının durumu ortada, eskiye göre ben de eleştiriyorum Mazda nın fiyatını ama donanım fakiri rakiplerinin fiyatlandırmasına bakınca gayet normal geliyor, bu fiyatları bu hale getirenler belli, inşallah daha da yukarıya çıkmaz diyorum.

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Abimden umutlu değilim unutmuş bile olabilir [emoji1]
Sayın Cpt.Price konu açacağını söyledi, oradan konuşuruz tabi ki,  güzel paylaşımlar çıkacaktır ortaya.

Türkiye piyasasındaki araç fiyatlarının durumu ortada, eskiye göre ben de eleştiriyorum Mazda nın fiyatını ama donanım fakiri rakiplerinin fiyatlandırmasına bakınca gayet normal geliyor, bu fiyatları bu hale getirenler belli, inşallah daha da yukarıya çıkmaz diyorum.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33