Paralel park nasıl yapılır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
En kısa yol bildiğin yoldur. ;) orası tecrübeyle sabit. Park sensörü kullanılmalı, ses ikazlı olmalı. Her ne kadar ben ustayım, sensör lazım değil desenizde arabayı eşiniz kullanır, çocuğunuz kullanır. Araçta olması şart.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaslar arac parki konusunda gayet iyiyimdir ama burada yazilani gecen gun denedm hakkaten nasil oluyor diye merak ettigimden dolayi ama gordum ki bu sekilde park edilmiyor yani benim denedigimde bu talimatlara uyarak park edilmiyor baktim sonra olacak gibi degil kendi bildigim metodla tek seferde sorunsuz park ettim :)))

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ehliyeti almadan önce en dar yere bile tek denemede giriyordum, ehliyeti aldiktan sonra 2-3 kerede girdiğim oluyor.Bildiğimi de unutturdular.

Sıfırdan öğretmeye çalışmak gibi zoru yoktur. Aslında şu konuda haklısın bildiğin gibi park etmek en doğrusu. 20 yıldır ehliyet sahibi olan birini tanıyorum, hala paralel parkı beceremiyor :) birazda yetenek işi. Arabayla tek vücut olmak lazım.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Kimileri var boy kısa direksiyon simidinin ara boşluğundan yola bakıyor, kimisi var, baş tavana değiyor maşallah :)  Burada asıl mantık arabayla bir olabilmek. Ne kadar yanaşırsam neresi değer, neresi çarpar öngörüde bulunabilmek. Yoksa bu kadar yok 45 derece yok 35 derece, teoride kalıyor...

Ehliyeti almadan önce en dar yere bile tek denemede giriyordum, ehliyeti aldiktan sonra 2-3 kerede girdiğim oluyor.Bildiğimi de unutturdular.

Sıfırdan öğretmeye çalışmak gibi zoru yoktur. Aslında şu konuda haklısın bildiğin gibi park etmek en doğrusu. 20 yıldır ehliyet sahibi olan birini tanıyorum, hala paralel parkı beceremiyor :) birazda yetenek işi. Arabayla tek vücut olmak lazım.
Aynen öyle abicim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33