esigara hakkında merak ettikleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melif9966

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sigara, hammaddesi tütün olan ve bağımlılık yaratıcı maddeler arasında en ön sırada gelmektedir. Bir kere sigaraya başlayan birinin bırakması oldukça zordur. Uzun vadede kalıcı hasarlara yol açan sigara konusunda ülkemizde de birçok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar insanlara daha kolay biçimde sigarayı bıraktırmak amacıyla yapılmaktadır.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap son yıllarda dünya çapında oldukça popüler olmaya başlamıştır. Bunun nedeni farklı aromalar ve farklı tatları insanlara sunmasıdır. Günümüzde birçok e-sigara türü bulunmaktadır. E-sigara alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı nokta bulunmaktadır. Bu noktalara kısa bir araştırma ile ulaşabilirsiniz.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap sizler için forum formatında birçok soruyu yanıtlamaktadır. Site içerisindeLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap hakkında merak edebileceğiniz her sorunun cevabı yer almaktadır. Bunun yanında cevabı bulunmayan soruları diğer üyelere sorarak çok hızlı biçimde cevap alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına site 7/24 Onlinedir. İstediğiniz vakit siteyi ziyaret edebilir ve aklınıza takılan her türlü sorun için cevap alabilirsiniz. Ayrıca sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak için de Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap oldukça hoş bir ortam sunmaktadır. Site içerisinde birçok arkadaş grubu yer almaktadır. Bunlara dahil olabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Site birçok kişiye en iyi hizmeti sunabilmek adına altyapısını en güncel biçimde tutmaktadır. Oluşturduğunuz üyelik bilgileri asla 3. Şahıslarla paylaşılmaz ve site içerisinde oldukça korunaklı bir halde saklanır. Sitenin hacklenmesi gibi durumlarda asla bilgileriniz farklı kişilerin ellerine geçmez.

Çevrimdışı Otofanıı

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Acar deren
  • Marka: fıat
  • Model: egea
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
e-sigara sigarayı bırakmak için alternatfi değildir bana kalırsa. ekstra yeni bir bağımlılıktır. kullanan kişilerin yorumlarına dayanarak söylüyorum. adam hem sigaraya, hem e-sigaraya  bağımlı hale geldi bir süre sonra :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
kesin çözüm değil. haklısın. ben tam 1 yıl sigara içmedim. e-sigara sayesinde oldu. fakat bağımlılık kafada bitmeyince ne yaparsan yap yalan.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
e-sigara sigarayı bırakmak için alternatfi değildir bana kalırsa. ekstra yeni bir bağımlılıktır. kullanan kişilerin yorumlarına dayanarak söylüyorum. adam hem sigaraya, hem e-sigaraya  bağımlı hale geldi bir süre sonra :D

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
maalesef öyle bir dönemden geçiyoruzki etrafımda ne kadar sigarayı bırakmış adam varsa geri başladı. stres sinir üst seviyede. benki ağzıma 1 kere sürmediğim sigarayı efkar dağıtıyorsa içmeyi düşünüyorum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
maalesef öyle bir dönemden geçiyoruzki etrafımda ne kadar sigarayı bırakmış adam varsa geri başladı. stres sinir üst seviyede. benki ağzıma 1 kere sürmediğim sigarayı efkar dağıtıyorsa içmeyi düşünüyorum

Aman duymamış olayım.

Çevrimdışı Otofanıı

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Acar deren
  • Marka: fıat
  • Model: egea
  • Model Yılı: 2012
Ben hiç önermiyorum bunu. Sigarayı bırakmak için geçenleri hele. Hiç bulaşmayın arkadaşlar bu da ayrı bağımlılık yapıyor sonra :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bunun yerine gerçek nargile daha iyi. Kimyasalların içinde ne olduğunuda bilmiyoruz. Bunların karışım oranları çok önemli. Pahalı olmasıda kaliteli olduğu anlamını taşımıyor maalesef

Ben hiç önermiyorum bunu. Sigarayı bırakmak için geçenleri hele. Hiç bulaşmayın arkadaşlar bu da ayrı bağımlılık yapıyor sonra :D

Çevrimdışı otodelisi

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: baha çelik
  • Marka: renault
  • Model: clio
  • Model Yılı: 2010
Sigarayı bırakmak için alternatif olarak görülüyor ama öyle değil işin aslı. Sigara bırakma fikriniz var ise direkt kafada bitirmeniz en iyisi olur sizin için. E sigaradan, sigaraya geri başlayan sayısı çok çünkü.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Sigarayı bırakmak için alternatif olarak görülüyor ama öyle değil işin aslı. Sigara bırakma fikriniz var ise direkt kafada bitirmeniz en iyisi olur sizin için. E sigaradan, sigaraya geri başlayan sayısı çok çünkü.

Sigaranın satışı yasaklanmalı... Erişim sıfır olmalı... Ama nerde bunu uygulayacak yürekli idareciler?

Çevrimdışı otodelisi

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Çok zor öyle bir şey yapamazlar. Şirketler ayrı iş çevirir. İnsanlar delirir :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Türkmenistan'da sigara satışı yasaklanalı 3 yıl olacak. ABD'de California'da sadece evde sigara içilebiliyor. Sokaklarda, barlarda yada mesire alanlarında içilmesi yasak. Belçika'da iş yerlerinde sigara içmek yasak. En sevdiğim İrlanda. İrlanda'da her yerde sigara yasak.

Çevrimdışı canergkts

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Caner Göktaş
  • Marka: Opel
  • Model: Astra
Yok artık adamlar aşmış desenize. Çok iyiymiş valla gerçekten ülkece zararını biliyorlar...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Darısı Türkiye'ye

Yok artık adamlar aşmış desenize. Çok iyiymiş valla gerçekten ülkece zararını biliyorlar...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Türklere yasak işlermi kardeşim.. adam montunun içinde içer yine içer.. bizim halkımız neye çözüm bulmamışki bu güne kadar.

Çevrimdışı otodelisi

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
İşin çakallığı olunca buluyorlar evet kesinlikle katılıyorum  :hihihi:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33