Yüz yüze - Show TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Dizidir sonuçta, müptelası olmamak lazım. Amma ve lakin!

Bu dizide yengesi ile yasak ilişkisi olan yeğen yok!
Kızının kocasını avuçlayan anne yok!
2 karısı ve 4 sevgilisi olan iş adamı yok!
Aslında gizli gay olup, delikanlı takılan gençler yok!

PEKİ BU DİZİDE NE VARDI?
İlginç bir hikayesi ve sıkı dostluklar kurmuş birkaç insan ve bu insanların dostluğu ifade şekilleri vardı. Hemde ölümüne! Gizemli bir ölüm hikayesi ve bariz belli edilmese de gizli gizli aşık olan, utangaç insanlar vardı. Yani unutulmuş erdemli duygular vardı.

KİM NE YAPSIN ERDEMLİ DUYGULARI? KALDIRIN BU DİZİYİ... YERİNE B.KTAN ENTRİKA DİZİLERİ KOYUN! MALESEF HALKIMIZ BÖYLE REZİL PROGRAMLARI SEVİYOR. KAHROLSUN BAZI ŞEYLER...

Dizinin kaldırılmasına üzüldüm... Umarım yanlış bilgidir.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
kardeşim bizdemi bi problem vaaar. nedir anlamadım. kırk yılda bi dizi beğendik rating kurbanı oldu.. olaya bak

Show TV'nin tanıtımları ve fragmanlarıyla daha başlamadan merakları üzerine çeken dizisi Yüz Yüze ilk bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlese de 2.bölümde hüsranı yaşamıştı. Ardından Yüz Yüze 3.bölümün yayınlanması beklenen 2 Kasım Perşembe günü yayın akışında yerinde yeller esiyordu. Yayın akışından kaldırılması ve bu konuda bir açıklamanın da yapılmaması Yüz Yüze bitiyor mu, sorularını beraberinde getirdi? Peki, Yüz Yüze dizisi reyting kurbanları kervanına katılarak ekrana veda edecek mi? Yüz Yüze bitiyor mu?

Başrollerinde Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun rol aldığı Yüz Yüze iki bölümdür Perşembe akşamları ekrana geliyordu. Tims&B’nin yapımcısı olduğu Yüz Yüze dizisi 3.bölümün de 2 Kasım Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu. Ancak 2 Kasım Perşembe yayın akışında Yüz Yüze'nin saatinde Güldür Güldür Show tekrar bölümünün yer alması dikkat çekti.

Reytinglerde umulan başarıyı gösteremeyen dizinin biteceğine dair söylentiler, çekimlerin durduğu haberiyle kanıtlanmış oldu. Aynı zamanda Söz dizisinin de yapımcısı olan Tims&B’den konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi. Yüz Yüze çekilen rezerv bölümlerin ise yayınlanıp yayınlanmayacağı şuanda bilinmiyor.

Show TV'nin aksiyon garantili ve büyük iddia ile gelen dizisi Yüz Yüze'nin geçen hafta yayınlanan 2. bölümü reytinglerde Total grubunda 22. sırada, AB grubunda ise 19. sırada yer almıştı. Reytinglerde çakılan diziye bir darbe de kanaldan geldi. Show TV 2 Kasım Perşembe akşamı Yüz Yüze yerine Güldür Güldür Show tekrar bölümü yerini aldı. Dizinin final yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor. 

Çevrimdışı Uğur Geçkin

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +57/-33
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: uğur geçkin
  • Marka: RENAULT
  • Model: MEGANE 4
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Motorin
ben tv ile alakamı kestim ama futbol maçları haricinde arkadaşlar sizlere tavsiyem sizde bırakın derim .Haa gündemden haberdar olmak için tabikide haber kanalları izlemek gerekir.Hoş gündemde de iyi şeyler yok. ben karar aldım artık dizi falan izlemiyorum artık zamanı çocuklara harcıyorum berber ödevleri yaptıktan sonra oyunlar oynuyoruz ahşaptan puzzle vb oyunlar oynuyoruz sizede tavsiyem tv dizileri yerine çocuklarınızla vakit geçirmeyi deneyin derim
Bulutlar ağlamasaydı yeşillikler gülmezdi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bende müptelası değilim. Televizyon dünyasında 1. Kurtlar Vadisini sıkı takip ettim. Onada siyaset karışınca izlemedim. 2. Muhteşem Yüzyıl dizisini izledim 3. Yüz yüze dizisi oldu. Onuda bitirdiler.

Ayrıca çocuklara vakit ayıracak saatler olsa elbette çocuklarla vakit geçiririz, ama dizi saat 23.00 e kadar sürüyor. Çocuklar çoktan 2 saatlik uykuyu almış oluyorlar.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ben tv ile alakamı kestim ama futbol maçları haricinde arkadaşlar sizlere tavsiyem sizde bırakın derim .Haa gündemden haberdar olmak için tabikide haber kanalları izlemek gerekir.Hoş gündemde de iyi şeyler yok. ben karar aldım artık dizi falan izlemiyorum artık zamanı çocuklara harcıyorum berber ödevleri yaptıktan sonra oyunlar oynuyoruz ahşaptan puzzle vb oyunlar oynuyoruz sizede tavsiyem tv dizileri yerine çocuklarınızla vakit geçirmeyi deneyin derim

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33