Kitap okuyalım mı?

Y.E.P. · 51 · 12262

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar kitap konusunu görünce dayanamadım :) şu an yazarını hatırlamadığım Sherlock Holmes kitabı var biliyorum piyasada Sherlock Holmes kitabı için bir sürü çeviri var fakat en iyisi Martı yayınlarının yayımladığı 5 kitaplık seri buna ilaveten benim bildiğim iki ekstra kitabı daha Sherlock ile ilgili veya Dan Brown'dan İhanet Noktası'nı öneririm sürükleyici kitaplardır teşekkürler :)

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar kitap konusunu görünce dayanamadım :) şu an yazarını hatırlamadığım Sherlock Holmes kitabı var biliyorum piyasada Sherlock Holmes kitabı için bir sürü çeviri var fakat en iyisi Martı yayınlarının yayımladığı 5 kitaplık seri buna ilaveten benim bildiğim iki ekstra kitabı daha Sherlock ile ilgili veya Dan Brown'dan İhanet Noktası'nı öneririm sürükleyici kitaplardır teşekkürler :)
İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar.

Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme yeteneğimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğüm suçlular kadar farklı. Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor..."
Sherlock Holmes

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü karakteri ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun yıllardan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor. Toplam 56 çarpıcı hikâyeden oluşan 5 kitaplık bu set, sizi insan zekâsını zorlayan tuhaf suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor...

Setin İçindeki Kitaplar

Akıl Oyunlarının Gölgesinde
Suç Detayda Saklıdır
Şüphe Asla Uyumaz
Gerçekler Kanıt İster
Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir

Sayfa Sayısı: 1988

Baskı Yılı: 2012
.....

hmm merak uyandirici bir set gibi gorunuyor.. okunasi kitaplar :)

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Başladığınız zaman kesinlikle bitirmek İstemeyeceğiniz kitaplar paylaşım için teşekkürler klavyenize sağlık :)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Valla sherlok iyiymiş. Bende polisiye gerilim romanlarına giriş yaptım..eniştede 8-10 tane daha var bu tarz kitap.. adam anatomisini geliştirmiş bu kitaplar sayesinde..  :D

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
evet banada iyi gibi geldi.:) kitap okuyasim geldi valla. ah burda yokki turkce kitaplar.

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Başladığınız zaman kesinlikle bitirmek İstemeyeceğiniz kitaplar paylaşım için teşekkürler klavyenize sağlık :)
google dan arastrdm hmen.  yaziyi paylastim .  biz tskr ederiz :)
ilgi alanima giriyor gerilim polisiye ve korku romanlari.

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Kesinlikle çok faydalı bi tür bence yolda yürürken bile farklılığı hissedebiliyorsunuz :)

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
yururken dahami dik yuruyorsun .:D kitapla yurume antrenmani yapan mankenler geldi aklima [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Ahaha tabi ki de hayır :D kitabı okuduktan sonra demek istediğim anlaşılacaktır :)

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Ahaha tabi ki de hayır :D kitabı okuduktan sonra demek istediğim anlaşılacaktır :)
hahaha :D

Çevrimdışı ahmet.mevlana

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Su an Sherlock Holmes serisinin 3.kitabindayim. Hakikaten kafa acici.

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
hmm iyice merak .ettim . tr den gelicek olan var yakinda. istetim ben bu seriyi

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Su an Sherlock Holmes serisinin 3.kitabindayim. Hakikaten kafa acici.
İyi okumalar diğer arkadaşların da beğeneceğinden eminim iyi günler :)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
bende cerrahi okuyorum ve  inanmayacaksiniz ama ayila bayila okuyorum. tansiyonum düsüyor, kan tutuyor resmen. acayip bi kitap . katilin cinayeti nasil isledigini en ince ayrintisina kadar anlatiyor. yok artik diyorum. yazar nasil olurda bu kadar tibbi bilgiye sahip olur dedim ve arastirdim. meger tess ablamiz eskiden doktormus. isi birakip kitap yazmaya baslamis

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
zaten filmlerde bile o kadar ince ayrintiyi bilen katiller ya eskiden doktor mus yada doktor olmak istemis basaramamis. sonra kurbanlari uzerinde doktorluk yapiolat. tip bunlari kabul etsin sesimizi duyuralim. sonra basimiza azili katil kesiliyolar :))))

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33