UYDU ÜZERİNDEN KONTROL

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arda Çeliktenli

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
  • Ad Soyad: Arda Çeliktenli
  • Marka: Opel
  • Model: Corsa Swing
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin
abi banada kaça malolduğunu bildirirseniz sevinirim. özelden mesaj yazın
OPEL ''Wir Leben Autos''

Çevrimdışı DavutBilgili

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • www.forumotomobil.com
  • Ad Soyad: Davut Bilgili
  • Marka: Volvo
  • Model: S60
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bravo. Başarılar dilerim kardeşim.
VOLVO S60 DII POWERSHIFT

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
kontrol edilecek ne varsa edebilir sıkıntı yok araba uçak heli kopter ev ofis her türlü ne varsa masrafı burdan söyleyemem alıcılara göre değişebilir belki firmasal kurumsal almak isteyenler olabiliri seri üretme şansım yok ama seri üretip pazarlaycak çok kişi var benim imkanlarım sıfır olduğu için el emeği ve işçiliğim önde geliyor her yazdığım bilgisayar kodu satırı yaptıklarımın hepsimi aşabilir

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
UYDUDAN KONTROL .. modülü girişimci olan kimselere tekliflere açıktır bunun neticesinde anlaşma sağlanırsa girişimci olabilicek yürüte bilicek ortamlara tüm haklarını vericem...

Devre baskı
Algoritma kaynak kod
Android uygulaması kaynak kod
bilgisayar uygulaması kaynak kod
 bu sağlanamassa sadece sipariş üzerine yapıcağım bir sistemdir pazarlık yapma imkan olmayan bir sistemdir yeni yapmış olduğum için standart bir örnek yaptım bu örneği gerekli koşullar sağlanması durumunda teslim edicem saygılarımla... Murat the coder

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
uydu kontrol modülün şeması diagramı özet çizim...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Örneğin bende Renault Clio hatchback var. (Clio 3) Immobiliser'lı ve araç 2006 model. Diyelim ki bu araca monte edilecek olsa maliyeti ne kadar olabilir?

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
modül devreyi 3 bin tl ye teslim ediyorum buna android telefon uygulaması dahil..  ayrıca nerelerde ne kontrolü sağlanacak bunların tarafıma bildirilmesi gerekir röle devresi kontrolü için  bende kontrollerin sağlanacağı yerlere göre alıcıya bağlantı hat kontrolüne yönelik bilgilendirme yapıcam...

- 7 bölüme seçim yapılarak topluca veya tek on- off kontrolü
- 1 bölüme direk on - of kontrolü
- 2 sensör bağlantı girişi bu ne demek sizin belirlediğiniz bir yere işlem görmesi durumunda haber vermesi ve sizde bu bölümü kontrol edebilirsiniz. örnek motor çalıştır veya bagaj açıldı gibi veya hırsız arabaya işlem yapması durumunda kontrol sizin elinize geçer...

bazı gizli görevleri de vardır alıcı alması durumunda kendisine teslim edilir.

3 bin tl ye veriyorum istek üzerine yapıyorum topluca seri üretme imkanım yok.....
piyasada  öğrenci işi veya zamanı günü kurtarmak uğruna yapılmış kontrol modülleri mevcut bunlar masraflı kontrollere sahip olduğundan bahçedeki su kuyusunu kontrol etmekten öte gidememiştir gps ile karıştırmayın bu modül profesyonel bir coder tarafından kodlanmış ve algoritma içeriklidir tarafımdan yılların vermiş olduğu programcılık sonucu çıkmış bir hoby elektronik devresidir. pazarlık yapmıyorum tek fiyat amacım burda ticaret yapmak değil  bu sistemi üretmek almak isteyen birilerine yönelik te uygulamadır.. saygılarımla.. e-posta : [email protected]

extra özelliklere sahiptir ayrıntılara girmiyorum

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
ilgili modülün uygulamasını videosunu veriyorum....

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=d8260203cbfdc359b2429b4a380a58be"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=d8260203cbfdc359b2429b4a380a58be"><b>Giriş Yap</b></a>

not : kontroller ocağınıza incir ağacı dikmez bilginize piyasadaki moduller ocağınıza incir ağacı dikebilir... piyasadaki emsalleri ilkel yöntemleri kullanmaktadır.. asıl amacım herşeyini vermek üretebilicek pazarlaya bilicek kimselere devir yapmak her şeyi ile....

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
3000 TL. Kaskodan daha garantili ve kalıcı bir sistem olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada diyelim ki aracı satacağım. O zaman yeni aracıma aktarmam mümkün olur mu aynı sistemi?

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
aynen sök tak yapabilirsiniz sorun olmaz tek yapmanız kutunun fişini çekmek eğer veya alıcıya fiyatı ekleyip devir yapmak bu devir işleminde benimle irtibat kurulup yazılımın güncellenip alıcıya çevrilmesi gerekir yoksa sizden başkası kullanamaz  ama çok özellikleri ve imkanları olduğundan versiyon 1 özellikleri bu şekilde açıklamadığım özellikleride olduğundan gelebilicek isteklere göre farklı model ve kontrolere yönelik güncelleme yapabilirim kaynağı bende olduğundan düzenleme değştirme gibi olanakları vardır...
3 x röle kotnrol mantığı kullandığımdan sorun olmaz

kasko olarak düşünmedim sadece kontrol ve güvenlik üzerine kurulu kontrol sistemidir hiç bir garanti vermez hırsız arabayı çekiciye koyar götürür kafaya koyduysa :DD:D:DD:D fakat filimlerde olan bir hayali gerçeğe çevirdim bu bana yeter başkaları olabilir veya farklı fikirleri olabilir insnların şurda var burda var bende yaptım yaparım ben yaptım somut olarak mevcut birazda alıcının mereklı kesimin ilgisine kalmış ilgilenen benimle bire bir görüşebilir deneye bilir

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
iyiymiş o zaman.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
aynen sök tak yapabilirsiniz sorun olmaz tek yapmanız kutunun fişini çekmek eğer veya alıcıya fiyatı ekleyip devir yapmak bu devir işleminde benimle irtibat kurulup yazılımın güncellenip alıcıya çevrilmesi gerekir yoksa sizden başkası kullanamaz  ama çok özellikleri ve imkanları olduğundan versiyon 1 özellikleri bu şekilde açıklamadığım özellikleride olduğundan gelebilicek isteklere göre farklı model ve kontrolere yönelik güncelleme yapabilirim kaynağı bende olduğundan düzenleme değştirme gibi olanakları vardır...
3 x röle kotnrol mantığı kullandığımdan sorun olmaz

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
uydu üzerinden kontrol sunum videosu..

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap paylaşan: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33