UYDUDAN KONTROL ANDROiD UPLOAD YAPILDI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
hocam nete fazla girmiyorum bir ay sonra kapatacağım işsizimm para nete gidiyor haşlık kalmıyor kendine güvenen ortamlara açığım fakat herşeyi benden beklememek kaydı ile ciddi projeler yaptım girişimcilere açığım ama ben ansıl risk aldıysam herkeste alması lazım 0536 7901396 nete fazla girmiyorum benim için bitmek üzre sıfırı tüketiyorum nette  :hasta:  arabam yok hoca ne garajı açıyorlarrr

Aksesuar, elektrik, elektronik ve kısacası Tuning üzerine. Bakalım onlar start versinler de seninde fikrine başvururuz. ;)

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
vayy süperrr projelerim bitti bir sürü ortaama gittim hepsi boş çıktı güvenilir çıkmadı projelerim bir gün bir yerlerde tutucakta hayırlısı bıktım bende artık işsizlik ev kirası şu bu sırf ev kirası insanın ömrünü bitiriyor sırf bu yüzden proje yazıyorum göbek atacam ama varya bir gün bu ülkenin aç gözlü insanlarına inat okadar çok aç gözlü insanlarla  muhatap oldumki  insanın hayatını bitiriyorla neden yazıyorum herkese küpe olsun diye üretene yazana sahip çıksınlar kendilerini doyurmak için değil herkesi doyurmak için

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
vayy süperrr projelerim bitti bir sürü ortaama gittim hepsi boş çıktı güvenilir çıkmadı projelerim bir gün bir yerlerde tutucakta hayırlısı bıktım bende artık işsizlik ev kirası şu bu sırf ev kirası insanın ömrünü bitiriyor sırf bu yüzden proje yazıyorum göbek atacam ama varya bir gün bu ülkenin aç gözlü insanlarına inat okadar çok aç gözlü insanlarla  muhatap oldumki  insanın hayatını bitiriyorla neden yazıyorum herkese küpe olsun diye üretene yazana sahip çıksınlar kendilerini doyurmak için değil herkesi doyurmak için

Sen dmr50 ekibinden daha dürüstünü bulamazsın ben sana açık söyleyeyim. dur hele vücut bulsun planlar. tanışırsınız

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
hocam vucutmu ne vucudu anlamadım sporamı gidicekler ??

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
hocam vucutmu ne vucudu anlamadım sporamı gidicekler ??

Yani dükkan işleri bir vücut bulsun :) Yani dükkanı açsınlar hele ;) senden onlara bahsettim. Mobil teknoloji ile ilgilenecekler. Hele bir elektronik dehası kardeşim var ki, seninle tanışınca kıvılcımlar çıkacak eminim :)

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
 :-6 :-3 :gaz: :anlamadim: :ciglik: :ciglik: kıvılcım hahaahahahaa  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaa heyt kim tutar vucut yapıcam spor heyyo

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:-6 :-3 :gaz: :anlamadim: :ciglik: :ciglik: kıvılcım hahaahahahaa  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaa heyt kim tutar vucut yapıcam spor heyyo

İnşallah :) hayırlısı olsun bakalım. Seninde bu forumotomobil.com'u bulmanda bir hayır vardır illa ki ;)

Çevrimdışı ugurkartal09

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Tekrar yukleyebilir misiniz silinmiş de

Tek başına android yazılım işe yaramıyor aslında, bu program bir cihazı yönetiyor. Murat kardeşimede buradan sesleniyorum yazılımı yandex'e yüklesin. dosya.tc den çabuk siliniyor.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
selamlar... yaptığım yazılım ve elektronik devre ticari bir sistemdir emsallerinden ileri teknolojiileri bir sistemdir hiç bir şekilde paylaşıam sunulmayacaktır sadece ticari düşünenlere açıktır sistem robotik bir uygulamadır geniş bir yelpazeye sahiptir geliştirmeye de açık bir sistemdir bu yüzden fikrimin ve projemin çalınmasını önlemek amacı ile video dosya gibi unsurları paylaşıam kapattım sistem robotik bir uugulamadır ve şifreli sistemdir buyüzden bu sistemi ciddi anlamda düşünenlere açıktır proje ile ilgili görüşmelerim olmaktadır ... anlayışınıza teşekkür ederim..

sistemi görmek isteyen ankaradayım telefondan irtibat kurabilir görüşebilirim sistemi satmayı bile düşünmüyorum özel biri durum olmadıkça saygılarımla Murat Tezcan  Türk Coder.  telefon numaram adminde mevcuttur reklam olarak anlaşılmasın diye yazmıyorum...

yaptığım prpjeleri proje hırsızları tarafından takip edilldiğinden ve daha önceki projelerim çalınmakistemesinden dolayı bu kararları aldım....

uydu üzerinden kontro 2 adet sim kart ile sağlanmaktadır kendi geliştirdiğim yöntem ile kotnrol vs  işlemler sağlanmaktdır.. ev araba vs gibi sistem otomasyon kotnrol alanlarında kullanılabilir.....

Çevrimdışı nmurat26

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
selamlar... yaptığım yazılım ve elektronik devre ticari bir sistemdir emsallerinden ileri teknolojiileri bir sistemdir hiç bir şekilde paylaşıam sunulmayacaktır sadece ticari düşünenlere açıktır sistem robotik bir uygulamadır geniş bir yelpazeye sahiptir geliştirmeye de açık bir sistemdir bu yüzden fikrimin ve projemin çalınmasını önlemek amacı ile video dosya gibi unsurları paylaşıam kapattım sistem robotik bir uugulamadır ve şifreli sistemdir buyüzden bu sistemi ciddi anlamda düşünenlere açıktır proje ile ilgili görüşmelerim olmaktadır ... anlayışınıza teşekkür ederim..

sistemi görmek isteyen ankaradayım telefondan irtibat kurabilir görüşebilirim sistemi satmayı bile düşünmüyorum özel biri durum olmadıkça saygılarımla Murat Tezcan  Türk Coder.  telefon numaram adminde mevcuttur reklam olarak anlaşılmasın diye yazmıyorum...

yaptığım prpjeleri proje hırsızları tarafından takip edilldiğinden ve daha önceki projelerim çalınmakistemesinden dolayı bu kararları aldım....

uydu üzerinden kontro 2 adet sim kart ile sağlanmaktadır kendi geliştirdiğim yöntem ile kotnrol vs  işlemler sağlanmaktdır.. ev araba vs gibi sistem otomasyon kotnrol alanlarında kullanılabilir.....
Hocam iyi aksamlar sizin bu yazilim hangi dillerle haberlese biliyor bticino my home veya interkoma dahil olabiliyor mu ?

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
yer ankara cihaz ve yazılım özel ben yaptım yazdım prototip hazır sadece satıyorum  pazarlık yok cihazı veririm elektrikçi ile görüşürsün hatlarıını çeker bende sizin kullanma senaryonuza göre gerekli bilgieri veririm ayrıntı şunal yaptım bunla yaptım bunlara yanıt veremiyorum işim bilgisayar yazılım elektronik devre yazılım modül...

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
cihaz 1 adet kutu montajlı nereleri kontrol etmek istiyorsunu çıkışları var ayrıca ileri derece kontrol yönetim ve online özellikler internet kullanmaz android yazılımı yaptım 2 adet görsel aç telefonunu istediğini yap kısa öz öğrenci işi değil..  iletişim : e-posta : [email protected]   reklam diye silmeyin bu mesajı

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33